!["Здесь никого нет": на Мелитопольщине рашисты опечатывают дома вместе с живущими людьми](/images/news/2024/05/351324.jpg?1716890120)
Рашисти активізували дії з відбирання житла в мелітопольців. Погрожують забрати будинки та квартири навіть у тих, хто залишився в окупації.
У місті та районі так звана влада проводить масштабні рейди з виявлення нерухомості, власники якої виїхали або не можуть надати документи на право власності.
Але, мабуть, цього російським фашистам мало. У планах у них заселити в захоплений український регіон десятки тисяч лояльних громадян із регіонів країни-агресора. Тому вони взялися за виселення тих, хто залишився жити у своїх будинках.
Насамперед під ударом проукраїнськи налаштовані громадяни. За доносами зрадників окупанти викрадають таких людей і шиють їм кримінальні справи. А тих, кого викрити ні в чому, крім "крамольних" думок, збираються депортувати.
У селах Мелітопольського району на будинках стали з'являтися наліпки і написи зі змістом "Тут ніхто не живе", "Порожньо" тощо. Оскільки житло людей, які виїхали, вже давно відібрали і заселили рашистами, тепер мітять будинки з людьми, які там живуть.
Як розповіли жителі одного з невеликих населених пунктів на Мелітопольщині, такий напис на паркані свого будинку виявила 82-річна пенсіонерка. Вона вирушила до колишньої сільради, щоб з'ясувати ситуацію. Гауляйтер села прямо заявив старенькій, що вона "нелояльна і не любить росію", тому й не гідна жити в країні.
Також ставленик рашистів сказав жінці, що отримав розпорядження з Мелітополя, тож і оскаржувати рішення про визнання її житла безхазяйним треба там.
Мелітопольці кажуть, що випадок не поодинокий. По селах їздять "комісії", які нерідко опечатують будинки разом із людьми, що там живуть. Наступним кроком імовірно буде виселення законних власників та експропріація їхнього житла.