Заступниця Міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко розповіла, чи планують надсилати повістки через мобільний застосунок "Резерв+".
Про це вона заявила у вівторок, 28 травня, в ефірі телемарафону "Єдині новини".
"Наразі робота над таким функціоналом не ведеться. Тому що немає законодавчого рішення на будь-якому рівні. Тому повістки через застосунок "Резерв+" не розсилаються", — запевнила посадовиця.
Заступниця міністра додала, що в Міноборони поки що навіть не планують впроваджувати надсилання електронних повісток за допомогою "Резерв+".