На долю переселенця з окупованого Мелітополя випало багато важких випробувань. Щоб подолати їх, необхідна підтримка земляків та інших небайдужих людей.
Євген Перфілов – відомий у місті фотограф та відеограф. Цій справі він присвятив понад 15 років свого життя. Але після окупації Мелітополя військами рф разом з дружиною та двома дітьми чоловік був вимушений покинути свій дім та виїхати до Чехії, де родина перебуває досі.
16 березня 2023 року у мелітопольця стався перший епілептичний напад, внаслідок якого відбувся крововилив у мозок, двічі зупинялося серце. На щастя, чоловіка вдалося врятувати – на "швидкій" його відвезли до найближчого шпиталю. Євген перебував чотири дні в комі. Пізніше лікарі поставили йому діагноз: гліобластома головного мозку тім’яна, зліва з набряком і центральним крововиливом. Чоловік провів у реанімації кілька тижнів, після чого медики сказали його рідним про необхідність операції.
– Операція відбулася у місті Брно (Чеська республіка) 9 травня 2023 року. Пройшла успішно, чоловік почував себе чудово, проблеми з промовою зникли, не враховуючи регулярні епілептичні напади по разу-два на місяць. Чоловік пройшов курс радіотерапії та курс хіміотерапії, – розповідає дружина Євгена Ольга Перфілова.
З жовтня у мелітопольця почалися серйозні проблеми з серцем. У кардіологічному відділенні йому поставили підозру на інфаркт та цукровий діабет. Згодом почав зʼявлятися неприродній набряк на обличчі та животі, що завдавав дискомфорту. Невдовзі додалися проблеми з зором. Лікарі тоді казали, що це реакція на препарати.
Вже в березні 2024-го у чоловіка почалися серйозні проблеми з вимовою, почалася атрофія мʼязів – він плутав слова, не міг їх правильно вимовляти. 15 квітня у Празі Євгена ще раз прооперували. Але після цього хірургічного втручання почалися ускладнення – перестали функціонувати ноги, проблеми з вимовою ставали все серйозніші.
– Зʼясувалося, що після операції пухлина розрослася до колишніх розмірів і стан у рази погіршився. Чоловік не може доглядати за собою, віднялася права сторона тіла, – пише Ольга.
На цей раз у Євгена виявили цукровий діабет з регулярними показниками 15-18 при нормі 5-8. За словами дружини, медики припинили лікування через його недоцільність. Зараз мелітополець потребує догляду, який щоденно обходиться в 1000 гривень.
– До цього держава покривала всі витрати на лікування. Зараз же витрати за догляд лягають на мої плечі. Я працюю сама і забезпечую неповнолітню дочку, не отримую жодної соціальної допомоги, тому не в змозі оплачувати цей догляд. Вдома немає відповідних умов для належного догляду за хворим у такому стані, – пояснює жінка.
Посильну фінансову допомогу ви можете надати, перевівши гроші на банку за посиланням. Або ж на карту MONOBANK: 5375 4112 1750 2611.