![Держите меня семеро: в оккупированной Кирилловке похвастались ремонтом века (фото)](/images/news/2024/06/352243.jpg?1717844286)
В окупованій Кирилівці постапокаліптичний пейзаж - не рідкість. Тут не тільки після шторму завалився один із готелів на Федотовій косі, а й «втомився» іржавий рекламний білборд.
Конструкція, що утримує рекламний щит, не витримала часу, вітру і банальної недбалості рашистів і зламалася ще навесні. Але окупаційній владі Кирилівки до потенційно небезпечного об'єкту, що може когось травмувати чи вбити, діла не було.
Демонтувати конструкцію рашисти не поспішали і мелітопольці навіть жартували, мовляв, знають причину, борд надалі використають як родзинку «туристичного» сезону, щоб показувати «русскій мір» у всій своїй красі. Але ні, планам було збутися не судилося і через багато місяців небезпечну конструкцію все ж демонтували. Ну як демонтували, зняди і кинули посеред дороги і поспішили похвалитися «ремонтом» у соцмережі. Та ще й дякувати голові окупаційної адміністрації колись курортного селища за те, що виконав свої прямі обов'язки.
- Ми обіцяли повернутися до питання про цю рекламну конструкцію в тому разі, коли буде все завершено, - підлабузнюються місцеві жителі в соцмережі. Отже, аварійний щит лежить на землі й більше не загрожує впасти під вітром. Не швидко, але результат є! Живемо без небезпеки. Подяки всім, хто долучився до демонтажу аварійної конструкції, і насамперед Павленку Роману Анатолійовичу, який відреагував на звернення й одразу взяв активну участь у розв'язанні проблеми.
Ну що тут скажеш? на подібний ремонт без сліз не поглянеш. Але для русского мира - це скоріше норма. Окупаційна влада в Мелітополі невпинно хвалиться своїми «досягненнями». Навіть якщо це банальний ремонт сільського туалету або утеплення кліток із папугами в центральному парку методом «гівна і палиць».