![В Михайловке Запорожской области дети рассказали как именно хотят учиться (фото)](/images/news/2024/06/353479.jpg?1719137254)
Михайлівська бібліотека. Фото: Іван Федоров
У Запорізькій області через повномасштабне вторгнення виникла проблема з безпекою учнів. Обласна влада та громадські організації намагаються вирішити цю проблему, адже дітям потрібно отримувати освіту.
Очільник ЗОВА Іван Федоров завітав до молодіжного креативного простору у Михайлівській бібліотеці та поспілкувався з дітьми.
"Тут сільрада разом з ГО "НУМО" зробила сучасний ремонт грантовим коштом Міжнародної організації з міграції. Діти відвідують простір щотижня: малюють, читають, грають", - повідомив чиновник у своєму телеграм-каналі.
Також він заявив, що громади не мають укриттів, майже 600 учнів вимушені навчатися онлайн. Тож молодіжний простір поки що чи не єдиний осередок для живого спілкування та розвитку.
Іван Федоров поцікавився у дітей, як вони бажають навчатися - онлайн чи офлайн. Діти заявили, що хочуть ходити до школи. Багато з них мріють стати лікарями та поліцейськими.
"Наша мета - забезпечити дітям Михайлівської та інших громад Запорізької області безпечні умови для навчання офлайн", - зазначив Федоров.
Нагадаємо, підрядник із Мелітополя почав будувати в Запоріжжі першу підземну школу (відео, фото)
Також на сайті РІА-Південь можна дізнатися інші термінові та важливі новини Запоріжжя та Запорізької області.