![Мелитопольским абитуриентам, поступающим в украинские ВУЗы, предоставят жилье - куда обращаться](/images/news/2024/07/354789.jpg?1720522027)
Вступна кампанія до ВНЗ у розпалі. Багато мелітопольських випускників, незважаючи на військові дії, обирають навчальні заклади на території вільної України.
У рідній країні дітям можуть допомогти не лише вступити до обраного ВНЗ, а й облаштуватись на час іспитів.
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубинець у своєму Telegram-каналі розповів, де під час вступної кампанії можуть проживати вступники із СОТ.
Лубинець зазначив, що абітурієнти з ТОТ, які виявили бажання навчатися в українських вишах, на період вступної кампанії можуть мешкати у гуртожитках в Україні.
За його словами, на базі 195 українських закладів вищої освіти розташовані освітні центри, які надають можливість вступникам з ТОТ проживати у гуртожитках разом із особами, що супроводжують, на період вступної кампанії.
Ви зможете зосередитись на підготовці до вступу, живучи в комфортних умовах, спілкуючись з іншими абітурієнтами та студентами. Фахівці освітніх центрів нададуть вам необхідну підтримку та допомогу», – йдеться у повідомленні.
З переліком Освітніх центрів можна ознайомитись за посиланням.