![Заместитель главы ЗОВА Ивана Федорова уволилась (видео)](/images/news/2024/07/354862.jpeg?1720606182)
Наталя Будяк
Мова йде про Наталю Будяк. Вона відповідала за медичний та соціальні напрямки.
Як повідомив на брифінгу Іван Федоров, заступниця звільнилась через стан здоров‘я. Наразі її обов’язки розподілені між іншими заступниками.
"Пані Наталя півтора тижні тому склала повноваження як заступник голови ОВА. Нажаль це було зроблено за станом її здоров' я. Це дійсно втрата для команди те, що вона не може продовжувати працювати. Хто замінить? В наб=йближчі кільн=ка тижнів ми побачимо, хто стане з заступників на цей напрямок або буде стажуватися на виконанні цих обов' язків", - заявив Федоров.
Також очільник області повідомив, що на сьогодні функціонал розподілений між заступниками.
Крім того, в Івана Федорова з‘явився ще один заступник Володимир Чередніченко. Він відповідає за питанння цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO).
Читайте також: Хто з керманичів Мелітополя буде керувати у Запорізькій ОВА
Також на сайті РІА-Південь можна дізнатися інші термінові та важливі новини Запоріжжя та Запорізької області.