!["Они как радуются от этого" – блогер-пропагандист из Мелитополя назвал вражеский обстрел "Охматдета" инсценировкой (видео)](/images/news/2024/07/354942.jpeg?1720690992)
Російська пропаганда немає ніяких меж. І з разу в раз це доводить "рупор Кремля" з окупованого Мелітополя, пробиваючи чергове дно.
Мова йде про Максима Стадника, більш відомого як блогер Максютка, який після окупації Мелітопольщини став одним з найвідоміших місцевих пропагандистів. Зрадник працює за методичкою – розповідає, як після приходу росії жити стало краще, дискримінує ВСУ і український уряд.
Також Максютка, аби не втрачати прихильність свого керівництва, на своїх сторінках в соцмережах регулярно коментує воєні злочини рф, намагаючись виправдати їх нахабною брехнею. Звісно, пропагандист місцевого розливу не зміг промовчати про ракетний обстріл дитячої лікарні "Охматдит" у Києві 8 липня, записавши відео. Почав з того, нібито в лікувальний заклад прилетіла не російська ракета, а руйнування спричинила українська ППО.
– Але справа навіть не в цьому. Подивіться, що зробили з людьми: кожен другий виставляє відео про день жалоби, але загиблих ніхто не пише: де, як, скільки, хто, вік. Тобто я перелопатив всі новинні ці – нічого подібного я не знайшов, тобто ніякої конкретики немає. Але, судячи з коментарів, по тому, як це зараз піарять люди, у мене склалося враження, що їм не вистачало цього всплеску, що їм подобається, щоб у них була така інформаційна двіжуха, щоб вони всі різко поплакали, що от, які рускіє погані, ніби їм цього не вистачало, ніби їх патріотизм до цього був менше, а зараз він ніби відроджується, зрозуміли? От я помітив, що це їм як на руку, ось да, ось рускіє погані, вони як радіють від цього, – бреше, не повівши бровою, проросійський блогер.
Також Стадник додав, що ніби українцям це подобається, їм хочеться хвилю хайпу зловити і ще більше ненавидіти росію. І наостанок взагалі сказав, що є факти ніби цей обстріл – інсценування.
В цю безглузду брехню може повірити хіба що той, у кого замість мозку вата – результат роботи кремлівської пропаганди. Журналісти "РІА-Мелітополь" були на місці події і показали наслідки ворожого обстрілу. Нагадаємо, що внаслідок атаки РФ на "Охматдит" загинули двоє людей. А вчора, 10 липня, у лікарні помер хлопчик, який на момент обстрілу перебував у відділенні реанімації.