![В Мелитополе арестовали водителя автобуса, в котором массово погибли люди](/images/news/2024/07/355048.jpg?1720796247)
Чоловік виявився одним із двох, хто вижив у страшній ДТП, яка сталася на залізничному переїзді в Мелітопольському районі.
Нагадаємо, ДТП сталася на залізничному переїзді траси Мелітополь-Запоріжжя біля села Новобогданівка. Мікроавтобус із пасажирами, який прямував із села Михайлівка до Криму, зіткнувся із залізничним потягом окупантів.
П'ятеро людей загинули на місці події, жінку-пасажира та водія доправили до медзакладу. У мережі з'явилося повідомлення про те, що від отриманих травм померли і вони, однак, інформація не підтвердилася.
Наразі пасажирка, яка в аварії втратила доньку, перебуває в комі. Водію "пощастило" більше за всіх. Чоловік хоч і перебуває на лікарняному ліжку, але вже прийшов до тями.
Сьогодні пропагандистські ЗМІ повідомили, що водія взяли під варту просто в лікувальному закладі.
Саме чоловіка рашисти збираються звинуватити в ДТП і смерті односельців. Однак, місцеві жителі кажуть, що причина у кричущій недбалості рашистів, які не зуміли організувати рух на залізниці.
Потяги їм потрібні для перевезення військової техніки і вкрадених українських ресурсів. Потяги рухаються поза всяким розкладом і за цим ніхто не стежить. Окупанти ввімкнули на переїзді червоний сигнал світлофора, який горить постійно, всім водіям доводилося ігнорувати сигнал, щоб проїхати. Тому трагедія 9 липня мала рано чи пізно статися...