![Бесполезная медстраховка и дорогостоящая услуга бюджетного КТ - жители Мелитополя о качестве медуслуг в оккупации (фото)](/images/news/2024/07/355049.jpg?1720796236)
У Мелітополі не працює ані нав'язане окупантами медичне страхування, ані обіцянки якісно та безкоштовно обслуговувати пацієнтів.
Нагадаємо, що головною умовою отримання медичних послуг в окупації став обов'язок оформити медичне страхування - ОМС. А без російського паспорта це було зробити не можливо. Мелітопольців без роспаспорта в лікарнях і поліклініках не приймають. Це підтвердив в ефірі пропагандистського каналу і псевдо-губернатор Запорізької області Є.Балицький.
Коли після шантажу і погроз народ змушений був отримувати російський "аусвайс", медики отримали нову рознарядку. Причина - оплачувані лікарняні. Їх, на думку окупантів, у Мелітополі стало забагато. Щоб контролювати лікарів, які виписують лікарняні, було ухвалено рішення зобов'язати всіх пацієнтів підписувати особливі договори на надання первинної медичної допомоги. У документі потрібно вказати свої повні дані: від ПІБ і року народження, до телефону, паспортних даних, номера страхового поліса ОМС, місця роботи і місця проживання. Таким чином окупанти проводять чергову фільтрацію населення.
Після цього в раша-пабліках окупанти почали хвалитися: у Запорізькій області оформлено понад 434 тисячі полісів ОМС. Ось тільки ці поліси виявилися черговими нікому не потрібними папірцями, кажуть мелітопольці. І спроби ботів виправдати окупаційній режим виглядають просто жалюгідними.
- Толку від них нуль. Поїхали в Крим на операцію, наші ОМС не підходять, 4 нових регіони ОМС не приймають, Крим і рф легко, наші поліси не цікаві. Ніяких знижок і пільг не передбачено.
- Ну і навіщо ми їх тоді оформляємо, для галочки, щоб були?
- Що ви несете, я живу в Криму. У нас і моїх знайомих батьки і родичі всі обслуговуються. Брехати не потрібно. Якщо ви з України і відчули себе погано, вас обслужать безкоштовно. Я працюю в лікарні. ЦИПСО ви.
- Це не брехня!!! Наші ОМС не працюють ні в Криму, ні в Ростові!
Крім цього, окупанти хваляться, що безкоштовно надають жителям ТОТ дорогі дослідження.
"Проведено значну роботу з дооснащення діагностичної служби медичних організацій. Сьогодні жителі всього регіону можуть пройти безоплатне КТ і МРТ-дослідження. Це колосальний крок уперед", - пише пропаганда.
Для розуміння ситуації публікуємо думку самих жителів окупованого Мелітополя.
- Одним словом - Мордор. За те й любимо росію.
- Якби ще можна було потрапити на них.
- Дуже хотілося б і у Веселому щоб була можливість зробити МРТ і КТ.
- Чому в Кам'янці-Дніпровській немає МРТ і КТ?
- У Мелітополі МРТ робили 3600р. Брехня що безкоштовно і це за направленням після інсульту.
- Дзвонила в онкологію, вони вже не записують, а там де роблять МРТ то зовсім не безплатно, а 3000 - 3500 і де це безплатно, в місті не роблять навіть безплатно УЗД, найдешевше 400 рублів.
- У Мелітополі немає МРТ безкоштовного, а роблять жахливо.
Власне, до цього й додати нічого. Зате по зомбо-ТБ розкажуть і покажуть як треба - і про медицину ніби безкоштовну, і про лікарів ніби кваліфікованих.