![Фильм запорожчанки получил награду на всеукраинском фестивале экранных искусств (фото)](/images/news/2024/07/355090.jpeg?1720862053)
Фільм Ганни Логвіненко про життя під обстрілами отримав відзнаку на XV всеукраїнському фестивалі екранних мистецтв «Дніпро-cinema» ім. Данила Сахненка.
Авторська робота Ганни - членкині ЗОО НСЖУ, прес-офіцера ГУ ДСНС Запорізької області - була однією з 80 картин, представлених на заході.
Короткометражний фільм про життя цивільного населення та роботу рятувальників у прифронтових населених пунктах Запорізької області «Життя на межі. Тримаємося» був представлений в категорії документальних фільмів. Саме він отримав відзнаку «За кращий дебют на фестивалі».
Мій фільм розказує про життя людей з прифронтових міст - Оріхів, Гуляйполе, Степногірськ - від початку повномасштабного вторгнення і до сьогодення. Я розказую, чому люди там живуть два з половиною роки, чому не виїхали , яким чином виживають у складних умовах війни. Моя ідея полягала в тому, щоб звернути увагу глядачів на катастрофу, яка твориться у нас в регіоні через агресію рф, - пояснює Ганна.