![В Мелитополе фейковые депутаты организовали кузницу коллаборантов - готовят новую смену чиновников-предателей (фото)](/images/news/2024/07/355106.jpg?1720874091)
Тепер окупанти в Мелітополі будуть не лише мілітаризувати, а й політизувати молодь.
За ініціативи фейкового депутатського корпусу в Мелітополі створили «молодіжний парламент». Готують нове покоління колаборантів.
Головою «парламенту» призначено Єгора Корякіна. Про цього пасажира, що випав з потягу окупантів на Мелітопольщині, відомо небагато. Світитися не хоче навіть на фото з того самого засідання, де його і призначали.
Втім, відомо, що він кілька останніх років за допомогою путінської «єдіной росії» пробивається у владу. І постійно звітує про свою активність перед господарями з кремля, адже є керівником регіонального виконавчого комітету запорізького регіонального відділення партії єдросів.
«У Запорізькій області діє розгалужена мережа первинних відділень партії «єдіна росія», 599 первинних об'єднують понад 6000 членів партії і сотні прихильників. Первинні осередки партії активно взаємодіють із жителями, допомагаючи розв'язувати соціальні питання, та організовують різні культурно-дозвіллєві заходи. Поступово роботу первинних відділень інтегруємо в життя кожного жителя Запорізької області», - відзвітував Корякін пропагандистам.
Також Корякін очолює рух «безсмертний полк» на ТОТ. У Мелітополі він намалювався у 2023 році. А до цього працював у міліції в Нижньому Новгороді.
Відзначився Корякін і на «ярмарку вакансій» в Мелітополі, зазиваючи жителів працювати на окупаційну владу.
Ну, а керував процесом створення «парламенту» «заступник голови закзборів» Андрій Ковганко. Цей зрадник відомий в Мелітополі як скарбник так званого губернатора Запроізької області Євгена Балицького ( на фото крайній зліва).
«Ви наша опора і наш резерв. Буде багато дуже цікавої роботи. По очах бачу, що ви не боїтеся труднощів, тому тільки вперед і перемагати!» - заявив чітко за всіма совковими стандартами Ковганко про новостворений «орган».
Відомо, що разом з Балицьким Ковганко навчався у Тамбовському льотному училищі, був помічником Балицького, коли той обирався до Верховної Ради. А зараз, кажуть, відповідає за фінансові питання сім'ї.
Разом навчались, а тепер разом дерибанять Мелітополь. Зокрема, особисто Ковганко керував вивезенням готової продукції зі складу Мелітопольського заводу автотракторних запчастин в Обільному до Криму.
Досвіду зради Ковганку не позичати, у базі «Миротворця» він давно.
Ну, а Корякін розповів, що головними цілями і завданнями «парламенту» стануть «налагодження комунікацій і взаємодії із «заксзборами» і забезпечення ліфта для молодіжних ініціатив».
Тобто окупанти і терті місцеві «колобки» будуть навчати молодих місцевих «колобків», як пролазити у владні крісла і заробляти на вищому федеральному рівні. Зміна поколінь чиновників і казнокрадів в дії.