![Утонул или "помогли": в Запорожской области расследуют убийство 61-летнего мелитопольца](/images/news/2024/07/355260.jpg?1721053057)
У Василівському районі у водоймі було виявлено труп 61-річного чоловіка. Ним виявився житель Мелітополя.
Трагедія сталася в суботу 13 липня 2024 року. За попередніми даними, 61-річний житель Мелітополя в стані алкогольного сп'яніння перебував на березі озера в місті Дніпрорудне. Зайшовши у водойму, чоловік за кілька хвилин зник із поверхні води. Цього ж дня рятувальники, які прибули на місце події, виловили тіло загиблого.
Пошкоджень на тілі чоловіка під час зовнішнього огляду не було виявлено. Призначено судово-медичне дослідження.
Нагадаємо, 27 і 29 червня на озері Гарячка в Мелітополі потонули двоє сороколітніх чоловіків. Ознак насильницької смерті під час зовнішнього огляду виявлено не було.