У розпал літа окупована Кирилівка виглядає безлюдною та занедбаною. Відпочиваючих можна побачити хіба що на центральному пляжі, який демонструють пропагандисти як ілюстрацію вдалого курортного сезону.
Але факт залишається фактом, що чергове літо проходить для власників курортного бізнесу зі збитками.
Втім, справжніх власників у селищі практично не лишилося. Готелі та бази відпочинку захопили рашисти, які без зазріння совісті користуються чужим майном і мріють отримувати нечувані прибутки.
Найбільшим видобутком загарбників у Кирилівці став аквапарк "Острів скарбів". Він є найбільшим в Україні. Площа 60 тис кв метрів, 8 басейнів (центральний 1780 кв м), 16 атракціонів для дітей та 18 для дорослих. На території кафе, сцена, свій готель.
Все це було пограбовано одразу після окупації курортного селища. Тепер так званої "влади" вкрай необхідна картинка мирного життя та розвитку регіону.
Тож цього року аквапарк вирішили відродити. У травні у місцевих пабликах з'явилися оголошення про набір персоналу та численні запитання від місцевих мешканців про дату відкриття.
Але жодної інформації рашисти наполегливо не дають. На каледарі друга половина липня, а віз і нині там.
Проте гауляйтер Є.Баліцький не втрачає можливості попіаритися на чужі досягнення. Нещодавно він "відкрив" Бердянський зоопарк, який через специфіку роботи ні на день не закривався після вторгнення. Про аквапарк "губернатор" також заявив, що він, виявляється, працює.
Мабуть, підпільно, бо жодних зовнішніх ознак жінки немає. Місцеві пропагандисти, мабуть бажаючи підтримати балакучого боса, показали як виглядає зараз "Острів скарбів".
- З чуток, у Кирилівці може відкритися аквапарк
Кажуть, вже навели лад на території та наповнюють басейни, готуючись до відкриття, - пише тг-канал окупантів.
Судячи з кадрів розрухи та запустіння, якщо така знаменна подія і станеться, то не раніше жовтня. Тоді Є.Баліцький точно зможе відзвітувати про новий прорив у "відновленні" регіону по-рашистськи.