![ФСБшники задержали еще одного мелитопольца за посты в соцсети](/images/news/2024/07/355835.jpg?1721665925)
Російські окупанти продовжують терор проти мирного населення Мелітопольщини. Наявність власної думки тепер є злочином і жорстоко карається.
Щоб виявити інакодумців, ФСБшники цілодобово моніторять соціальні мережі. У хід іде цілий арсенал технічних засобів.
Днями у Мелітополі затримали молодого чоловіка, який писав неприємні пости у місцевих пабликах. Тепер йому "шиють" кримінальну статтю та збираються відправити до в'язниці.
Мелітопольця підозрюють "у збудженні ненависті та приниженні людської гідності". Про яку гідність може йтися у випадку грабіжників та вбивць, якими є окупанти, питання риторичне.
Встановлено, що з жовтня 2022 року по квітень 2024 року підозрюваний у різних спільнотах у соціальних мережах залишав коментарі, що містять ознаки приниження людської гідності до громадян Російської Федерації, із загрозою застосування насильства щодо жителів Росії, - звітували про розкриття "престулення століття" рашисти.
Розслідуванням кримінальної справи займатиметься слідчий комітет. Ім'я затриманого чоловіка не розголошується.