![В Мелитополе оккупанты заменили герб города и сочиняют новый «гимн» – при чем здесь жена сенатора Рогозина (фото)](/images/news/2024/07/355995.jpg?1721883231)
Галина Данильченко змінює геральдику Мелітополя
Окупаційний прапор і герб Мелітополя так звана голова адміністрації Г. Данильченко зареєструвала і внесла до державного геральду. Данильченко зареєструвала і внесла до державного геральдичного реєстру рф.
Геральдика вийшла в дусі російської політики імперіалізму. Автори нового творіння довго не думали і не креативили: трупи давно спочилих російської імперії і совка розбавили сучасним рашизмом. Чого тільки не змішали до купи: і двоголову курку, і Євангелію, хрести з мечами. Вийшло ось що.
Заміна державних символів - це спроба окупантів закріпити свій статус і показати всьому світу, що це територія рф. Досить згадати, як у перший рік свого президентства Путін взявся за зміну державної символіки. Ідея була в тому, щоб створити мікс з історичної спадщини: герб від Російської імперії, гімн від СРСР, прапор - від демократичної росії. Усе це стало першим етапом побудови символічного всесвіту, з яким путін себе спробував ототожнити.
Той самий процес зараз відбувається з геральдикою і в окупованому Мелітополі.
З історії питання
Сучасний «малий» герб Мелітополя було затверджено 29 серпня 2003 року. Він являє собою двоколірний жовто-зелений щит, у верхній частині якого зображена квітка черешні, а в нижній - відкрита книга і хрест. «Великий» герб містить також два молоти і жовто-синю стрічку з написом “Мелітополь”. Прапор міста являє собою двоколірне полотнище (жовта і зелена смуги) з двостороннім зображенням герба.
Фантазії окупантів
Окупанти свій «герб» міста повернули до вигляду 1884 року. У верхній половині - чорний двоголовий орел із відповідними геральдичними символами російської імперії: орел увінчаний трьома золотими коронами. У лапах - золоті скіпетр і держава, на грудях - ланцюг зі знаком ордена Андрія Первозванного. Євангеліє і хрест у нижній половині нагадують про поселення християн у Мелітополі та його околицях за часів заснування міста. Щит увінчаний знаком міста військової слави, який Мелітополю присвоїв Путін, і двома схрещеними срібними мечами із золотими рукоятями.
Так звана глава адміністрації Мелітополя Галина Данильченко поспішила похвалитися «досягненням». Все-таки особисто доклала руку до того, щоб поставити «печатку» росії на Мелітополі. Гауляйтерка особисто дякувала члену геральдичної ради при президентові російської федерації - герольдмейстеру міста Москви Олегу Кузнєцову. Саме він зі своєю командою фантазував на тему геральдики Мелітополя.
Відомо, що Олег Кузнєцов - кандидат історичних наук, був начальником військово-геральдичної служби вс рф.
Дружина сенатора в долі
Але на «гербах» окупанти не зупиняються. Про що повідав псевдогубернатор Є. Балицький.
«Проект офіційного гімну Запорізької області з'явиться вже у 2024 році. З ініціативою щодо написання офіційного гімну Запорізької області виступила співачка і поет Тетяна Рогозіна. Вона вже довгий час перебуває в Запорізькій області і зможе відобразити патріотизм наших жителів, красу нашого краю і героїзм армії, що захищає наші рубежі», - цитують Балицького пропагандисти.
Здогадуєтеся, чиєю дружиною є Рогозіна?
Саме так званого сенатора від Запорізької області Дмитра Рогозіна. Він же «космонавт», підстрелений у сідницю.
Звільнений ще у 2022 році з посади очільника «роскосмосу», він, як і чимало інших збитих льотчиків, вирушив відновлювати свою репутацію на ВОТ. Щоправда, спочатку знову зганьбився, будучи підбитим у п'яту точку в Донецьку, відзначаючи день народження. Тоді ж, до речі, контузію отримала і його дружина, яка вирушила слідом за чоловіком на заслання. Цікава деталь біографії співачки і поетеси Рогозіної - вона дочка гебіста із зовнішньої розвідки КДБ. Тож яким буде текст гімну вже передбачувано.
І не просто відновити своє реноме вирішив Рогозін на ТОТ, а ще й підзаробити, розуміючи, які мільярди росія вливає в окуповані території і як легко вкрасти там, де тривають військові дії. Усі збитки списуються на війну.
Євген Балицький із Рогозіним не товаришує - він спочатку вибудовував мости із сенатором Дмитром Вороною. Але коли йдеться про великі гроші, то всі принципи по боці. А на створення нової геральдики і гімну, повірте, росія витрачає чималі гроші. Тому гімн довірили скласти саме дружині сенатора, а не мелітопольським авторам на кшталт Анастасії Мохнатко, яка встигла навіть кліп сфабрикувати зі своїм текстом «гімну» Мелітополя.