![В Мелитополе оккупанты под шумок поменяли половину фейковых депутатов, «избранных» народом (фото)](/images/news/2024/07/355999.jpg?1721842984)
У тимчасово окупованому Мелітополі фейкова влада взялася за переділ депутатських мандатів. У крісла сіли близько двох десятків "новачків".
Тоталітарний режим країни-агресора продовжує демонструвати свою зневагу до демократичних цінностей, прав громадян та принципів підзвітності влади. Ця тенденція яскраво проявляється і на окупованих українських територіях.
12 вересня 2023 року Кремль організував фейкові вибори. Цей фарс окупанти розганяли ще задовго до сакральної дати, бігаючи з урнами прямо по подвір’ях людей задля створення виду бурхливої діяльності.
Зазвичай такі візити проходили у супроводі озброєних військових, тож навіть ті мешканці Мелітополя та інших захоплених населених пунктів Запорізької області, які не мали проросійську позицію, були змушені поставити бодай-якусь галочку.
Хоча навіть це було не принципово - окупанти у будь-якому разі намалювали рекордну явку та урочисто представили так зване "законодательное собрание Запорожской области", до складу якої увійшли 40 фейкових депутатів.
З них 34 особи - представляє пропутінську партію "Єдина Росія". Решта мандатів розподілили між КПРФ, ЛДПР та "Справедливою Росією" - по 2 кожній.
Та схоже Кремль був невдоволений своїм власним вибором, або ж на місцях допомогло кумовство - від частки "обраних народом" депутатів вирішили позбутися, замінивши їх на інших. «Виборців» природно, ніхто нічого вже не питав і навіть не пояснював. Їхній голос окупанти і колаборанти використали, коли бігали з урнами по домівках. І тепер ділять владу, як хочуть. До управління дісталися ті, кого, за фактом, не обирали.
У рамках "кадрових перестанов" окупанти повідомили хіба що про заміну Дмитра Ворони, який став "сенатором", на уродженця Ставропольського краю Степана Кувачева. Решта ж у кількості 18 осіб взагалі прийшла "по-тихому".
До слова, деякі з них навіть не брали участі в попередньому голосуванні. "З повітря" взялися такі фейкові депутати:
1. Олексій Єфремов, новий керівник підприємства «Державний зерновий оператор»
2. Владислав Ащеулов, заступник начальника відділу «міністерства майнових прав і земельних відносин».
3. Віктор Бетін, заступник Генерального директора з безпеки
4. Євген Горлачев, директор мелітопольського краєзнавчого музею
5. Роман Доломан, директор мелітопольської ДЮСШ №3
6. Костянтин Зайцев, голова комітету з культури, спорту та молодіжної політики «заксобраня»
7. Віктор Зубрицький
8. Олександр Кучерков, «президент» федерації тайського боксу в Запорізькій області
9. Максим Любезний
10. Людмила Новікова, головний лікар мелітопольського фтізіопульмонологічного центру
11. Вероніка Рожкова
12. Анна Скиба
13. Андрій Сігута, голова окупаційної адміністрації Мелітопольського району
14. Владислав Степанов
15. Антон Тарантинов, власник охоронного підприємства з російського міста Орел.