![Торговля и промышленность под наблюдением Кремля: в Мелитополь прислали новую «руководительницу» из Москвы (фото)](/images/news/2024/07/356024.png?1721869034)
Гастролерку з підмосков'я Анну Уголкову, яка перебралася до Мелітополя, призначили в.о. міністра промисловості і торгівлі тимчасово окупованої території Запорізької області.
Це вже третя за рахунком «понаїхала» очільниця фейкового органу рашистів.
Досьє
- ПІБ: Уголкова Анна Петрівна
- Дата народження: 30.05.1977 р. (47 років)
- Місце народження: м. Хімки, Московська обл., рф
Анна Уголкова - уродженка підмосковних Хімок. Саме навколо болотної столиці та її околиць і було зав'язане життя та трудовий шлях майбутньої гастролерки. Про освіту жінки інформації не виявлено. Крім того, вона старанно шифрується в соціальних мережах.
Відомо, що з 2009-го до 2015-го року «майже москвичка» була індивідуальною підприємицею в місті Електросталь, вела діяльність у галузі права, бухгалтерського обліку та аудиту, а також займалася консультуванням із питань комерційної діяльності та управління підприємством.
Також з 2019 року Уголкова була співзасновницею московського ТОВ «Вайт-рум». Основним видом діяльності фірми вказано організацію конференцій і виставок, а також спортивні та розважальні заходи, оренду та прокат різних товарів.
А ось на початку повномасштабної війни жінка вляпалася у вельми неприємну історію, а точніше - в суд. Виявилося, вона заборгувала майже 225 тисяч рублів за оплату житла і комунальних послуг. На засідання Уголкова, до речі, не з'явилася, а ось гроші все ж заплатити довелося.
До весни 2024-го року включно Уголкова продовжувала опікуватися своїм «Вайт-румом», однак уже в червні переїжджає до окупованого Мелітополя, де отримує посаду в.о. фейкового міністра промисловості та торгівлі. До слова, за місяць до призначення гастролерки запис про неї як співзасновницю «Вайт-рум» було ретельно підтерто.
За недовгий час на новій посаді Уголкова встигла вдосталь покататися окупованими територіями, де відвідувала віджаті росіянами підприємства. Пропагандисти супроводжували фактично кожен її візит.
На камеру гастролерка обіцяє «державну підтримку» та будує наполеонівські плани на «розвиток Запорізької області».
До слова, Уголкова є вже третім за рахунком очільником мінторгу окупантів. Кадрові зміни відбулися в рекордні терміни - протягом першої половини 2024-го року. За дивним збігом обставин, її попередники також були вихідцями з росії.
Першим «міністром» окупанти призначили вихідця з Тюмені Миколу Сергійовича Єланцева. До цього він обіймав посаду фейкового міністра «промисловості та енергетики ВЦА Запорізької області». Але з енергетикою не зрослося, структура перебуває в стані ліквідації, а Єланцев крім промисловості встиг ще трохи «поторгувати».
Рашиста вистачило трохи більше ніж на місяць, після чого на зміну до нього прийшов Марченко Олександр Васильович, який спершу посунув «колегу» з посади мінпромторгу, а за чотири місяці затишно влаштувався на первісному місці Єланцева - у мінпроменерго.
Складно сказати, до чого призведе управління Уголкової на «нещасливій» посаді, але одного вона точно досягла. Днями відомості про гастролерку опинилися в базі «Миротворець» із відкритою датою ліквідації.
Російська чиновниця перебуває там як російський окупант і співучасник злочинів росії проти України та її громадян.
У разі, якщо вам відомі факти співпраці будь-яких осіб з окупантами Мелітополя, просимо анонімно подавати зазначену інформацію на спеціально створену електронну скриньку: [email protected] або на наш чат-бот @Riamsupport_bot