Фото ілюстративне
Прифронтове Запоріжжя відчуває на собі наслідки російської агресії. Перш за все енергетично. Що відбувається наразі з енергосистемою повідомила в.о. мера Міста Регіна Харченко.
За її словами, ситуація значно покращилась. Було втілено ряд важливих рішень, які допомогли зменшити кількість і тривалість відключень.
Докладніше:
- Було перепідключено ряд будинків, які живилися на одній лінії від критичної інфраструктури. Це рішення є справедливим для усіх містян.
- Запоріжжя наближається до графіків "4 на 4 години" по відключеннях.
"Зараз ведеться активна робота над оснащенням котельних "Тепломережі" когенеративними установками. Їхніх потужностей вистачить для осінньо-зимового періоду та роботи котельних навіть у випадку нових ракетних ударів", - заявила Харченко.
За словами чиновниці, надалі ситуація в енергосистемі регіону буде тільки покращуватись, але за умови, якщо країна-аргесор знову не обстріляє об' єкти енергетичної інфраструктури Запорізької області.
Читайте також: Відключення світла в Запоріжжі сьогодні, 25 липня (графіки)
Також на сайті РІА-Південь можна дізнатися інші термінові та важливі новини Запоріжжя та Запорізької області.