![Новый учебный год 2024-2025: какие перспективы для Запорожской области](/images/news/2024/07/356113.jpeg?1721939785)
Міністерство освіти збирається «до мінімуму» обмежити дистанційну освіту. Для прифронтового Запорізького регіону це б означало закриття майже 180 шкіл, які було релоковано з ТОТ чи територій бойових дій.
Наразі робоча група пропрацьовує ситуацію з кожною окремою школою: враховуються фактори зацікавленості в проведенні подальшого освітнього процесу та завантаженість освітнього закладу.
У Запорізькій області зараз функціонує 383 школи, з них 100 – мають менше 100 учнів. Водночас, в освітній системі регіону зареєстровано 127 тисяч школярів (хоча на підконтрольній Україні території Запорізької області фактично перебуває 57 тисяч).
За рік кількість школярів у системі скоротилась на 17% та продовжує зменшуватись.
А нема дітей – нема фінансування.
Наразі освітня сфера області має гроші до кінця року, а потім буде «закриття» освітніх закладів.
За попередніми розрахунками, таких шкіл буде не багато, але цього кроку не уникнути. Без роботи залишаться щонайменше 100 вчителів, - кажуть в ОДА.
Раніше ми писали, що коли розпочнеться новий навчальний рік у Запоріжжі і як рухається підготовка.
Також на сайті РІА-Південь можна дізнатися інші термінові та важливі новини Запоріжжя та Запорізької області.