![Запорожские школьники получат питание даже в укрытиях: планы департамента образования (видео)](/images/news/2024/07/356149.jpeg?1721989634)
Людмила Бухаріна, директорка департаменту освіти Запорізької ОДА, анонсувала нові проєкти з покращення шкільного харчування, включаючи співпрацю з World Food Program та створення фабрики кухні.
«В рамках підготовки до нового навчального року, ми плануємо харчувати дітей, навіть коли вони будуть перебувати і укриттях, ми навіть вже розробили медичні рекомендації і так далі. В цьому сенсі у нас буде і допомога, у нас планується співпраця з World food program, це продовольча програма, яка нам допоможе збагатити те меню, яке ми будемо пропонувати дітям».
World food program допоможе фінансово, для того, щоб меню було більш цікавим і ціннішим.
На даний момент питання харчування актуальне, і планується запустити це все спочатку офлайн для дітей. Це буде діяти як в громадах Запоріжжя, так і в самому місті.
Бухаріна також підкреслила важливість і актуальність проєкту “фабрика кухні”, який розглядається для реалізації. “Є велике бажання знайти можливості для інвестування в цей проєкт, оскільки він є затратним, але важливим для здоров’я дітей та нації,” – додала вона.
За її словами, на даний момент більше подробиць стосовно цих проєктів немає, через складність з вибором локації, та певними технічними проблемами.
«Наразі, як тільки вони будуть вирішені, ми продовжуємо бути, скажемо, надзвичайно активними в рамках тієї команди реформ шкільного харчування, яка працює при офісі Першої леді- Олени Зеленської. Ми зараз є партнерами. Буквально на днях представник нашого департаменту має знову робочу поїздку на фабрику кухні в Бучі, для того, шоб вивчати деталі, тонкощі і тд.»,- розповіла Людмила Бухаріна.
На даний момент триває підготовча робота щодо проєкту, проте він ще не стартував.