![Школьники из временно оккупированного Энергодара подсунули "свинью" оккупантам в Крыму (видео)](/images/news/2024/07/356169.jpeg?1721996076)
Рашисти скаржаться на дітей з Енергодару, яких відправили на відпочинок-муштру до Криму.
Своє ставлення до окупантів діти продемонстрували доволі оригінально. Рашисти аж заплакали.
Росіянка жаліється, каже немов можна плакати ночами, бо вони не розуміють за що їм таке «щастя».
Як сказала робітниця лагерями, після того як діти поїхали звідти, в кімнаті смерділо гівном, вони її повністю вимили, але не розуміли звідки воно смердить. Виявилось що діточки з тимчасово окупованого Енергодару залишили окупантам «сюрприз» у плафоні.
А жіночка каже що не розуміє чого так, що такого не буває на рівному місці і задається питанням чому ж це відбувається.
Дуже дивно, що окупанти до сих пір не розуміють в чому дійсно проблема. Після окупації Запорізької області, насильної депортації місцевих дітей, вони задаються питанням «а почему они нагадили в плафон».