![Черешеньки з медом: «Я – мітрополіт. Моя душа боліт», укробандеровци і пєкарі в трусіках, утекла з Кирилівки Катюша!](/images/news/2023/04/316290.jpg?1680800192)
Добривечір, наші любі бджілки! Бажаємо вам здоров’я міцного, нашим воякам – настрою бойового. А пацючкам з боліт – попадати з копит. У телеграм-етері «Черешеньки з медом» - новини, від яких солодшає на серці.
«Московитський» митрополит Запорізький і Мелітопольський Лука звернувся до суду. Не з повинною, ні – він просить зняти з нього санкції, накладені РНБО. Наче це не він із «новоросами» тягався, як дурень зі ступою. Або «православниє автопробєгі» мастирив. А патріотів не він московитам часом здавав? Це якого шолудивого Сірка треба знайти, аби такі безсовісні очі у нього позичить?
Божа роса. Класичний варіант.
А гауляйтер Запорізької області починає лякать мелітопольців карами, які на них невідворотньо чекають у разі деокупації. Сам Єбалик при цьому втік до москви на зустріч із бункерним, а синка свого – того, який «на пєрєдовой воюєт» – на дубайське заслання обрік. І пєкаря, каже, і слєсаря, і учітєля – фсєх бандеровци распнут, а декого навіть бєз трусіков.
Переконуємо: слюсарі, пекарі, вчителі можуть не переживати. Якщо вони не з породи колобків, звичайно. А Баля просто за себе переживає, ото й свистить, як пацан із єралаша.
Кепські часи настали для тарганчиків-зрадничків Мелітопольщини. То одного мінуснуть, то другого по запчастинах розберуть. А нині турнули із насидженого курника дурненьку п’яничку, гауляйтерку Кирилівки Катьку Уманєц. Вона також на болота гайнула – про всяк випадок. Наче там не вб’ють – оно хоча б у Татарського спитайте…Хоча нє. Вже не питайте. Запізно.
Тепер у відому фронтову пісню можна такі слова замастрить: «Утееекла з Кирилівки Катюуууша»!
На цьому всім цьом-цьоми! Приємного вечора, любі бджілки – ще й тихої нічки! Все буде Україна!
Пишіть черешенькам – [email protected].