UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 11:10

Спецслужби РФ можуть готувати теракт у Москві чи Петербурзі, щоб звинуватити Україну, - АТЕШ

Сьогодні, 10:50

Україна планує новий контрнаступ: Салліван назвав ключову умову

Сьогодні, 10:45

Будуть просто «шити» справи - окупанти придумали, як змусити мелітопольців воювати проти батьківщини

Сьогодні, 10:28

Ізраїль та ХАМАС можуть домовитися про припинення вогню вже за кілька днів, - CNN

Сьогодні, 10:10

Краще витрачати гроші на захист України, ніж потім її відбудовувати, - глава МЗС Польщі

Сьогодні, 10:10

Впродовж доби окупанти 345 разів ударили по Запорізькій області

Сьогодні, 09:50

ЗСУ відступають у Донецькій області, щоб виграти час до прибуття допомоги Заходу, - ISW

Сьогодні, 09:29

Право першої ночі - окупанти в Мелітополі "розчищають" алкогольний ринок для гауляйтера (фото)

Сьогодні, 09:27

Макрон планує тиснути на Сі Цзіньпіна в питаннях торгівлі та війни в Україні, - Reuters

Сьогодні, 09:11

Скільки часу діє е-рецепт на "Доступні ліки"? Відповідь НСЗУ

Сьогодні, 09:05

У Запоріжжі патрульні супроводили до лікарні авто з вагітною жінкою

Сьогодні, 08:51

Італія та Туреччина запустили новий формат візи: що відомо

Сьогодні, 08:30

Дефіцит вчителів, підручників, автобусів: жителям окупованого Мелітополя радять скаржитися Путіну на якість освіти (фото)

Сьогодні, 08:29

Зеленський закликав українців бути максимально уважними на Великдень

Сьогодні, 08:14

Жителям Запоріжжя надходять дивні повідомлення від нібито "Водоканалу" (фото)

Сьогодні, 08:10

Міністр повітряних сил США політав на F-16 під управлінням штучного інтелекту

Сьогодні, 08:00

У Мелітополі пустують "звільнені" кафе і ресторани – обурюються навіть зрадники (фото, відео)

Сьогодні, 07:50

ЄС готується представити санкції проти російського скрапленого газу, - Politico

Сьогодні, 07:33

Привітання з Великоднем. Збірка найкращих 2024

Сьогодні, 07:30

Помста скривджених: звільнені співробітники мелітопольського псевдо-вишу "топлять" фейкового ректора (фото)

Сьогодні, 07:10

Українцям порадили, як зменшити вплив на психіку негативних новин

Сьогодні, 07:10

Скріпний подарунок - в окупованій Василівці рашисти шокували батьків подарунками для дітей

Сьогодні, 07:00

Бандитський Мелітополь - кримінальник, якого окупанти посадили "на підвал", "доїть" бізнесменів Мелітополя із СІЗО (фото)

Сьогодні, 06:51

У Німеччині побили кандидата в Європарламент від партії Шольца

Сьогодні, 06:30

Окупанти перетворюють Мелітополь на радянсько-рашистський цвинтар історії (фото, відео)
Всі новини

Опитування

Що після деокупації територій (включаючи Мелітополь) робити з бізнесом, який відкрився і працює за російським законодавством, обслуговуючи військові Росії?

  • Передавати у власність держави
  • Передавати до муніципальної власності
  • Взагалі не карати
  • У кожному випадку розбиратися окремо

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    21

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Астра

    15 августа 2022, 17:11

    Мелітополь чекає на визволення і повернення майже півміста додому!! Рашки, йдіть додому,поки живі, а то буде вам #опа!

    user avatar Гость

    15 августа 2022, 16:47

    Я мелитополец, и все вижу, как твари фашистские уродуют мой город!! Знаю и помню всех предателей - никогда не забуду!! Мелитопольцы ждут Украину!! .. и будем помогать чем можем! Выбъем фашистов с нашего некогда прекрасного города!!! Мелитополь Украина!

    user avatar Гость

    15 августа 2022, 15:59

    Никакие злотые там нет, гривна, доллар, евро в обиходе

    user avatar Гость

    15 августа 2022, 15:51

    вася ты хуйло

    user avatar гость

    15 августа 2022, 14:27

    конечно легче из завода сделать магазин чем переоборудовать под выпуск современных товаров. а так страна купи-продай. с чем мы идем в европу.

    user avatar Гость

    15 августа 2022, 13:38

    Что хорошего в рассЕи? Страна (скоро уже будет просто территория), от которой открестился практически весь МИР. Рашиков нужно просто отстреливать по одному! Ебалик, Данильченко, Уманец. На очереди Шапурова, так что она совсем уже не жилец.

    user avatar Гость

    15 августа 2022, 13:23

    Может при союзе в Мелитополе и было более 30 предприятий, но они оказались не конкурентноспособными-стиралки и двигатели на ЗАЗ свое отжили. Это нормально. Надо создать условия,чтоб современные производители захотели тут работать, рабочих рук у нас хватает. А по поводу медицины оформи страховку и будет бесплатно

    user avatar Доллар не

    15 августа 2022, 13:18

    Америкосы уже задолбали своей русофобией и промыванием мозга хохлам!!! От америкосов уже весь мир рыгает, саудовская Аравия и эмираты вообще сказали что Байден ##@@& редкая и близко его не подпускать к их государствам, Европа уже от них не знает как отмазаться но терпит и молчит потому что ссыкуны обосраные!!!

    user avatar Гость

    15 августа 2022, 13:16

    Если есть отзывы,значит сайты через ВПН открываются...

    user avatar Гость

    15 августа 2022, 12:03

    Комфортно это когда у тебя есть любимая работа,достойная зарплата,бесплатная медицина и образование, уверенность в завтрашнем дне стабильность.раньше мелитополь был развитым промышленным городом,больше 30 предприятий ,заводов ,фабрик. Где это все подевалорь, кто это все развалил? Россия? А это сколько рабочих мест .

    user avatar Для 11:47

    15 августа 2022, 11:53

    Украина, а в частности Мелитополь, создала уютный и комфортный город. Но .. пришла поганая русня и превратила его с оркостан. Вот такие они - твари рашистские

    user avatar Я

    15 августа 2022, 11:47

    А что создала украина за 30 лет?

    user avatar Гость

    15 августа 2022, 11:43

    Верим и ждём Украину. Только дебилы могут поверить , что в Украине злотые в ходу. Этот бред на них и рассчитан. Хотя сейчас выехало много мелитопольцев в западную Украине. Можно у них про злотые узнать. Но для дебилов это очень сложно. Лучше нести этот бред в массы.

    user avatar Вероника

    15 августа 2022, 11:16

    Мелитополь никогда не будет с россией. Россия - это самое большое зло. За 5 месяцев оккупации, рашисты ничего не создали, а только разграбили, уничтожили и отжали. Русские твари, ну ... натура у них такая. Возьмите Ебалицкого, Данильченко, Уманец и .. конечно же .. свинорыла Шапурову. Последнюю даже женщиной назвать нельзя. Безобразная, злая, желчь так и прет. Она точно не должна жить на этом свете. Надеюсь, что партизаны готовятся.

    user avatar Гость

    15 августа 2022, 10:41

    Время все поставит на свои места. Зло в Мелитополе не останется.Все буде Україна

    user avatar Гость

    15 августа 2022, 10:34

    Сриа, вы все людей пугаете. Дрпугаетесь ,что, сами ,не то что без задниц, без бошек своих больных останетесь. Своими угрозами, вы только показываете, кто вы есть на самом деле. Вы душегубы беспредельщики, головорезы трусливые. Только мирных людей кошмарить можете. Зато от армии сразу" эвакуируетесь" в плен .. позорники.

    user avatar Гость

    15 августа 2022, 10:13

    Украине надо было раньше быть федеративной Украина некогда небыла единой и не будет.у каждой части свои герои и традиции так-то Мелитополь с россией навсегда

    user avatar Гость

    15 августа 2022, 09:54

    Если есть интернет, то всё прекрасно открывается и читается. Пишут для всех здравомыслящих людей и для таких умом обделённым как ты need.

    user avatar Гость

    15 августа 2022, 09:38

    УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!! СМЕРТЬ НЕМИТИМ РАШИСТАМ. ПОЗОР бункерній крисі, маразматичному ботексному діду пуйлу.

    user avatar Need

    15 августа 2022, 09:24

    Кому вы это всё пишете в мелитополе эти сайты не открываются!!! Кому этот бред нужен кроме вас конечно- показать свою работу и деньжат состричь с бюджета желательно! Ктож за свои кровные тратиться будет А???

    user avatar Гость

    15 августа 2022, 09:17

    Мелитопольцы очень ждут Украину!!

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.