![Сегодня из Запорожья выезжают больше людей, чем 24 февраля](/images/news/2022/10/301451.jpeg?1666109976)
Депутат Запорізької обласної ради Сергій Ляшенко в ефірі Еспресо прокоментував останні події в Запоріжжі.
«Зараз відтік людей з Запоріжжя більший, ніж 24 лютого. Бо 24 лютого багато хто виїжджав, тому що боялися невизначеності, боялися ситуації і очікували, що місто буде захоплене. Тому що у всіх був перед очами Мелітополь, який був захоплений буквально за декілька годин. Був Херсон, який взяли за ранок. Ну, тобто, всі розуміли, що спротиву може не бути і місто можуть захопити. Як наслідок, люди виїжджали, побоюючись окупації тощо.
А вже зараз виїжджають навіть ті, хто виїжджав тоді. Люди бояться, що їм доведеться одного разу не прокинутися, вони бояться обстрілів. Відбувається такий собі «морський бій», при якому вражаються окремі під’їзди в будинках. Ну і люди, звичайно, цього бояться, вивезли власні сім’ї. А ті, хто навіть працює, залишаються самі, а сім’ї вивозять. Тому що навіщо наражати дітей на небезпеку», — розповів про ситуацію в місті Сергій Лишенко.