![Смыть позор оккупацией - одиозная Глюкоза едет в Мелитополь](/images/news/2024/07/356237.jpg?1722073727)
Скріпи на болотах знову похитнулися. Росіяни влаштували цькування співачці Глюкозі. За новою традицією рашистів, співачка їде змивати ганьбу подарунками для вояків і виступом у Мелітополі та інших окупованих містах.
Що це взагалі за дичина зробити з українських міст Голгофу для російських селебріті з підмоченою репутацією, незрозуміло. Але так уже склалося з початку війни, що недозірки різного масштабу їдуть до нас - хто заради звань, хто заради прощення. Так, у Мелітополі вже ганьбилися по повній наркоманка Чичеріна і релігійний фанатик Охлобистін.
А ось Івлєєву, яка була скинута з «олімпу» за «голу вечірку» відмолювати гріхи в Мелітополь так і не пустили, так звані, ополченці. Але повернемося до Глюкози. Після виступу в Красноярську, де співачка була дещо не в собі, його вирішили скасувати, і навіть нацькували на неї ФПС, яка заблокувала всі рахунки співачки через раптово виявлену заборгованість із податків.
До речі, сталося це рівно через два дні після нещасливого концерту. Глюкоза, не будь дурепою, швидко зорієнтувалися, і почала каятися. Так вона опублікувала пост, в якому зізналася, що її стан зумовлений прийомом антидепресантів через смерть бабусі. І тут же анонсувала турне по окупації, додавши ангельське фото в дорозі:
- Зараз такий час, коли кожен хоче хоч трохи допомогти близьким. Кожен потребує захисту і підтримки. Мені б хотілося просто виступити перед шанувальниками там, де зараз важко. Везу подарунки для тих, хто забезпечує безпеку нам і нашій країні, - написала нова російська грішниця.
Ну, а в Мелітополі для співачки - поле не ораної роботи. З місцевими чеченцями і представниками інших «тожероссиян» можна і вдосталь насолодитися антидепресантами, та й за інтимні місця без страху себе чіпати. Хто знає, може після цього вони полюблять Глюкозу навіть більше, ніж овець. Все, що відбувається у Вегасі, залишається у Вегасі, чи не так?