![Замдиректора ЗАЭС Валерия Мартынюка освободили из плена, - МАГАТЭ](/images/news/2022/10/301504.jpg?1666171354)
Заступника генерального директора ЗАЕС Валерія Мартинюка звільнили з полону окупантів. Він перебував у полоні близько тижня.
Про це повідомили представники МАГАТЕ.
- Це ще одна важлива подія, яка, я щиро сподіваюся, буде швидко вирішена, - прокоментував викрадення деяких працівників атомної станції генеральний директор МАГАТЕ Ґроссі.
Раніше двох співробітників Запорізької АЕС викрали російські окупанти. Начальника служби інформаційних технологій Олега Костюкова та заступника генерального директора станції Олега Ошеку.
Військові Росії забрали їх з території АЕС і відвезли в невідомому напрямку. Нагадаємо, російські війська не збираються залишати територію ЗАЕС. Сторона агресора виключає демілітаризацію атомної станції. На це вони мають своє пояснення.