![Идут локальные бои, оккупанты усиливаются мобилизованными - ситуация на передовой в Запорожской области](/images/news/2022/10/301565.jpg?1666234738)
ЗСУ продовжують успішно відпрацьовувати по тилах окупантів. У свою чергу, ворог посилює підрозділи Третього армійського корпусу мобілізованими росіянами.
Про ситуацію на Запорізькому фронті за останню добу повідомляє воєнкор Богдан Мірошников.
За даними журналіста, у напрямку міст Пологи та Василівка продовжуються локальні тактичні бої. На цей напрямок окупанти стягують підкріплення у вигляді мобілізованих росіян на допомогу частинам 3-го армійського корпусу, що вже воюють тут.
Противник демонструє намір шляхом великих втрат серед особового складу утримати оборону на Запорізькому напрямі.
Тим часом, ЗСУ продовжують порушувати логістику окупантів та відпрацьовувати по їхніх "тилах".
Жителі Токмака повідомляють про колони зерновозів, які у супроводі російських військових рухаються на виїзд із міста у бік Василівки – напевно, далі на Мелітополь.
У Миколаївці російських військових уже більше, ніж місцевих мешканців. Окупанти риють окопи між Михайлівкою та Пришибом. Заселилися в покинуті будинки – очевидці повідомляють, що дуже багато кавказців: чеченців чи дагестанців.
Також увечері 19 жовтня російські терористи вкотре обстріляли підконтрольний їм Енергодар. Артилерійські удари були завдані по місту, промзоні та території Запорізької АЕС з передмістя та берега, де розташовуються позиції росіян. Хаотичну, неприцільну стрілянину по місту окупанти знову намагаються видати за "обстріли ЗСУ".
Тим часом, путін запровадив військовий стан на окупованих територіях України