![В Мелитополе приблатненный-коллаборант поставил главным финансистом города свою куму (фото)](/images/news/2022/10/302527.jpg?1667162411)
Кумівство щодо головних претендентів на керівні посади в тимчасово окупованому Мелітополі продовжує процвітати.
Кілька місяців тому колаборанти з окупантами створили своє фінансове управління. А керівником на це місце призначили ту, хто у мирний час методично зливала інформацію команді нинішнього гауляйтера Є. Балицького.
Йдеться про Ольгу Володимирівну Кумоняєву. П'ятдесятирічну фінансистку до війни призначили головним бухгалтером УЖКГ (потім департаменту). Саме через цю структуру проходили всі грошові потоки по інвестиційним будівництвам. Ольга Володимирівна любила приймати подарунки від підрядників та завжди чекала на свій день народження тих, хто залежав від її підпису.
Цікаво, що влаштувалася на «тепле місце» в УЖКГ (департамент) Ольга Володимирівна за протекцією свого кума – нині одного з перших зрадників у місті Олександра Фалька.
Ще одну зі своїх жінок Катерину Сонну Фалько посадив прі окупантах на фінансові потоки в комунальних підприємствах. Цей приблатнений колаборант-бабник все життя тримав при собі жінок і робив гроші їхніми руками.
У перші місяці окупації Кумонаяєва вдавала, що не працює з окупантом. Двигав нею простий шкурний інтерес – намагалася зберегти на перехідний період дуже пристойну зарплатню та премії від України. А паралельно зрадниця створювала російську структуру горфінуправління, яке нині очолює.
Проросійські настрої завжди були і в єдиного сина-невдахи Ольги Кумоняєвої – Стаса. У 2016 році цей любитель російського світу носив містом курточку з величезним гербом рф на спині і не міг зрозуміти, чому на нього косять у Мелітополі.
Дядько по десять разів на день справляється по телефону у владної матусі, як йому одягнутися, куди йому піти і що йому далі робити. Куди сьогодні мати влаштувала сина, не відомо. За неперевіреними даними, єдиного сина вона відправила закордон.
Саму ж Ольгу Володимирівну –головного фінансиста окупантів чекають суд за Законами України та в'язниця. Більше того, мер Мелітополя Іван Федоров регулярно передає списки колаборантів щодо застосування до них фінансово-економічних санкцій.
- Я передав у всі необхідні інстанції лист із проханням запровадити персональні економічні санкції. Це означає, що люди, які стали посібниками рашистів, будуть позбавлені будинків, машин, земельних ділянок і не лише своїх, а й тих, якими вони користуються. Найчастіше колаборанти переписують майно на друзів, родичів, близьких. Але й це майно вони втратять. Колаборанти та зрадники батьківщини не мають права чимось володіти в Україні, - заявив в інтерв'ю телеканалу Фрідом Іван Федоров.
Першими в черзі застосування фінансових санкцій були голови територіальних виборчих комісій. Наступні – рядові члени комісій.
Чекаємо на публічні списки чиновників, що зсучилися.
У випадку, якщо вам відомі факти співпраці будь-яких осіб з окупантами Мелітополя, просимо анонімно подавати зазначену інформацію на спеціально створену електронну скриньку: [email protected] або на електронну скриньку @RiaMelitopolTV
Докладніше про можливі форми співпраці з окупаційною адміністрацією та формат надання інформації - у чат-боті Мелітопольської міської ради: Вкладка «Повідомити про колаборанта».