![Экзамен похож на тест из интернета за девятый класс - российские абитуриенты рассказали, чем их привлекают мелитопольские вузы](/images/news/2024/07/356392.jpg?1722256440)
Усього за два з половиною роки колаборанти зуміли настільки знизити рейтинг захоплених вишів, що тепер туди їздять навчатися ті росіяни, які могли розраховувати на батьківщині в кращому разі на коледж.
Після того, як до Мелітопольського вишу почали брати всіх підряд, починаючи від передпенсіонерів, ринкових торговок і закінчуючи єнотом, дивуватися вже нічому не варто.
Час показав, що під час окупації найуспішніші мелітопольські випускники намагаються вступити до вишів окупованого Криму або Росії. Також їх заманюють на навчання на Камчатку з подальшим працевлаштуванням на краю географії, і в Бурятію.
Усе це відбувається в рамках грандіозного переселення місцевих жителів на болота. До Мелітополя ж потягнулася низка російських студентів з усіх куточків сусідньої країни. Але тільки тих, хто прекрасно розуміє, що зі своїми знаннями нормальний виш не потягне, а окупаційний, як з'ясовується - цілком.
Ділитися відгуками про, м'яко кажучи, прості умови вступу до мелітопольських та інших вишів на окупованих територіях, російські абітурієнти абсолютно не соромляться в соцмережах.
Так, наприклад, за віджатим херсонським педуніверситетом закріпилася слава не надто вимогливого до знань абітурієнтів:
- У мене атестат дуже хороший, але з ЄДІ не пощастило. Я взагалі була готова в коледж піти, а ХДПУ не коледж хоча б, - пише в мережі абітурієнтка з Москви, Кіра.
За її словами, вступні іспити до вишу нагадують тест з інтернету за 9-й клас, і навіть якщо не знаєш відповіді на будь-яке питання, списати простіше простого, по веб-камері за майбутніми педагогами завбачливо ніхто не стежить.
У Мелітополі також із розпростертими обіймами зустрічають абітурієнтів із Росії. І хоч вступити дистанційно до мелітопольських вишів не вийде, ніхто не приховує, що найскладніше в цьому процесі - доїхати до Мелітополя...
Сумно, що мелітопольські діти залишають місто. Сумно, що на зміну їм окупанти заохочують приїзд неуків, буквально міняючи склад міста на зомбовану масу, яка не вміє і не бажає думати. Ще більш сумно, що мелітопольські виші, які до війни вважалися престижними, дуже стрімко перетворюються на конвеєр із видачі сумнівних дипломів усім підряд і кожному. Як показує досвід, горезвісний херсонський єнот, це, напевно, на жаль, не найунікальніший студент...