![В Мелитополе рашисты хотят привлечь население к патрулированию города](/images/news/2022/12/306458.jpg?1671011914)
Після серії вдалих ударів по військовій інфраструктурі в тилу ворога, окупанти не на жарт стурбувалися.
Виявилося, що ні "злодія армія світу", ні численні силові структури не можуть ефективно протистояти силам опору та ЗСУ на українській землі.
Вирішувати проблему задумали традиційним способом – використовуючи ресурс у вигляді населення. Їх намагаються залучити до патрулювання міста у темний час доби.
Щоб промацати ґрунт, на пропагандистському каналі навіть сварили звернення, нібито, від місцевого жителя. Він пропонує створити "загони самооборони" із цивільних, непридатних до військової служби.
Задум окупантів ентузіазму у городян не викликав. Вони помітили, що у Мелітополі безліч силовиків. Ось нехай вони виконують покладені функції.
Справді, з початку окупації у місті було створено безліч різних формувань. Тут тобі і поліція, і росгвардія, і козаки, і судноплатівці... Але зважаючи на все, боротися вони можуть тільки з беззбройними, роблячи з ні в чому не винних людей "тетрористів".