![Город барыг – в Мелитополе торговцы массово отказываются принимать гривну (фото)](/images/news/2022/12/307319.jpg?1671823089)
Мешканці Мелітополя обурені, що місцеві підприємці повсюдно відмовляються приймати гривню.
І це незважаючи на те, що у місті бівалютна зона. Принаймні, до 1 січня.
Через масові скарги в окупаційну адміністрацію на місцевих торгашів вже навіть фейковий губернатор змушений був зробити заяву у своєму ТГ-каналі про те, що підприємці не мають права до кінця року відмовляти покупцям розплачуватися гривнею. Проте, мабуть, авторитет Балицького такий низький, що його погроз штрафами вже ніхто не боїться. Головне - зрубати грошей і більше. Тому всюди на торгових точках можна побачити оголошення такого роду.
Як наслідок, до редакції РІА-Мелітополя посипалися листи-скарги. Наводимо одне з них:
- Більшості місцевих приватних підприємців начхати на закон військово-цивільної адміністрації про припинення використання гривні з 1 січня 2023 року. Фактично вони відмовляються її брати із 20 грудня.
Мелітополь підтверджує своє звання міста бариг і торгашів, яке негласно існує серед тих, хто знайомий зі специфікою місцевого населення. Русня продовжує обкрадати Мелітополь, місцеві наживаються на грабіжницьких курсах валют (теж грабують своїх і діляться з рашистами) і на захмарних цінах на товари.
У той же час все місто обвішане бігбордами, з яких жителів лицемірно вітають із зимовими святами. Для деяких вони пройдуть практично за порожнім столом, без грошей і, головне, без надії на якесь майбутнє та прогрес у складі росії.
Якщо Мелітополь залишиться під Росією, це буде вічний військовий склад і місце дислокації рашистських військових, транзитним пунктом для перевезення військової техніки та зброї. Місто просто загнеться остаточно».
До речі, про бариг. Сьогодні міняли, які працюють під прикриттям ФСБ, просто потирають руки від попиту, що росте, на обмін валюти. Вони охоче скуповують гривню та мінюють її на долари у Криму. Втім, гауляйтер Є. Балицький усю схему із забороною гривні і вигадав для особистого збагачення. Стрімке знецінення рубля на міжнародних валютних ринках призвело до того, що окупанти використовують будь-який шанс отримати гривню та обміняти її на долар. А місцеві мелітопольські бариги лише грають на руку окупантам у їхніх планах заробити на війні.