UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 06:18

Глава МЗС Чехії закликав не вестися на "казки про мир" після удару РФ по Харкову

Сьогодні, 06:10

У Мелітополі з'явилися африканці, турки і болгари - вже відомо для чого їх завезли (фото)

Сьогодні, 06:05

Майже 100 штурмів за день: на яких напрямках фронту найгарячіша ситуація

Вчора, 22:32

У ДСНС показали наслідки удару по Харкову (фото)

Вчора, 22:27

Росія намагається “заглушити” Starlink в Україні — Маск

Вчора, 19:40

За останні 2 тижні кількість ударів по Запоріжжю збільшилась, – Іван Федоров (відео)

Вчора, 19:35

Новий вибух у центрі Харкова - мер

Вчора, 19:34

Допомога переселенцям із Мелітополя: про що брешуть окупанти і яка ситуація насправді

Вчора, 19:23

Важливо знати для здоров'я: кому не можна вживати полуницю і чому

Вчора, 18:54

Удар по "Епіцентру" стався під час евакуації, 11 співробітників не виходять на зв'язок

Вчора, 18:51

Ядерний шантаж Путіна: якою буде реакція Заходу — пояснення експерта

Вчора, 18:41

Вранці 25 травня в багатоповерхівці одного з районів Запоріжжя сталася пожежа (відео)

Вчора, 18:34

Палена горілка і забороняють танцювати в шортах: у Мелітополі в кафе запровадили дресскод

Вчора, 17:57

Удар по Харкову: Зеленський опублікував відео

Вчора, 17:42

Росія хоче посунути кордони НАТО: Кулеба назвав мету провокацій

Вчора, 17:36

У Мелітополі покупці масово скаржаться на огидну якість продуктів (фото)

Вчора, 17:35

Дочекався росію - у Бердянську знайшли труп місцевого жителя, який критикував колаборантів (відео, фото)

Вчора, 17:07

Приліт в гіпермаркет, загиблі та багато зниклих безвісти: що відомо про удар по Харкову

Вчора, 16:33

Золотий контроль - міськгаз у Мелітополі вразив цінами на техобслуговування (фото)

Вчора, 16:32

Грандіозний скандал у Росії: злито секретні документи про резиденцію Путіна в Ново-Огарьово

Вчора, 16:25

В окупованому Бердянському районі ДТП з трьома неповнолітніми (фото)

Вчора, 16:12

Укренерго оновило графік відключення світла

Вчора, 15:50

"Центр нової України": білоруський експерт припустив, навіщо Путін привіз Януковича до Лукашенка

Вчора, 15:35

В окупованому Мелітополі ВАЗ збив 11-річного хлопчика - дитину госпіталізували

Вчора, 14:47

Чи можливе припинення вогню в Україні: Зеленський пояснив
Всі новини

Опитування

Друзі, а хто з вас після повномасштабного принципово перейшов з російської на українську мову спілкування?

  • Перейшла (ов) повністю на українську
  • Частково перейшов (ла) на українську
  • Розмовляю на суржику
  • Продовжую спілкуватись російською

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    19

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Житель

    10 января 2023, 22:59

    Чого така грусна рожа?))

    user avatar Житель

    10 января 2023, 22:56

    Вы шо!? Ваньку на бутылку посадылы!!!??

    user avatar Гость

    10 января 2023, 22:05

    Всім кацапам напрягтися --- ви в нашому місті, як криси загнані. Коли відбудеться наступ ЗСУ тут вам і могила буде. Свої кацапи блокуватимуть і стрілятимуть в спину, а наші українські сили вас будуть просто люттю розривати на шматкииии !!!! Можете покічитись перед смертю --- це очевидно !

    user avatar Гость

    10 января 2023, 19:27

    А что с конем?В гроб краше кладут.Срочно к ветеринару его отведите или усыпите уже,чтоб не мучался,бедогага.

    user avatar Сергей Анатольевич

    10 января 2023, 18:23

    Ваня хоть на рожу страшный но зато он ебарь страстный(принимает в попку)

    user avatar Мелитопольчанка

    10 января 2023, 18:02

    Ой,девочки,коняшечка-няшечка такой страшный,боюсь его окаянного просто жуть.Но видать шибко умный раз такое знает и вещает.Вышла бы за него,жаль что гомик

    user avatar Мелитопольчанка

    10 января 2023, 18:02

    Ой,девочки,коняшечка-няшечка такой страшный,боюсь его окаянного просто жуть.Но видать шибко умный раз такое знает и вещает.Вышла бы за него,жаль что гомик

    user avatar Гость

    10 января 2023, 16:27

    Доброго дня всем мелитопольцам. Читаю комментарии ниже и ситуация прямо напоминает седующее - идет по улице человек а из-за заборов на нег собаки лают, одну не покормили еще и она за еду лает, другой уже дали пожрать и она благодарит хозяина, но вот из-за забора ни одна псина не высовывается. Так вот те кто не высовывается ваше время скоро закончится. Ждем ВСУ. СЛАВА УКРАЇНІ !!!

    user avatar Гость

    10 января 2023, 15:32

    Дык мэр то нацистами назначенный,а ЕБалицкиц с бригадой -законно избранные горожанами Мелитополя.Или где?

    user avatar наша раша

    10 января 2023, 15:28

    Рейтинг ноне растёт токо у капитана ЕБалицкого,а также у Пришибеевой гальки.Заботятся виш о народе,не спят,токо о народе и думают,Галька иногда опохмелицца забывает,так о народе беспокоится.

    user avatar для особо тупых

    10 января 2023, 15:19

    А чё это кацапьё так усиленно серет на мэра?он что-вам в шти плюнул?

    user avatar Форбс

    10 января 2023, 15:07

    Да, с каждым днем рейтинг лошади падает .

    user avatar Банкир

    10 января 2023, 15:05

    Лучше бы конь объяснил как он сбежал, прихватив с собой кучу наворованного в городе бабла

    user avatar Гость

    10 января 2023, 14:50

    Конеголовый совсем плох.

    user avatar Бандера

    10 января 2023, 12:58

    Ваню, скинути номер картки? Скільки буде коштувати твоя порада?

    user avatar Гость

    10 января 2023, 12:55

    Мелитополь не нужен Запорожью сколько можно врать что освободим

    user avatar Гость

    10 января 2023, 12:25

    Дело движется к концу Моль летает по дворцу Какая боль, какая боль Весь мир плюёт на эту моль

    user avatar Гость

    10 января 2023, 12:14

    Почему из-за рашки-пидарашки мы вынуждены покидать свои дома? Когда уже ВСУ очистят от нечисти НАШ украинский Мелитополь?

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2024 Всі права захищено.