Стрічка новин

    Сьогодні, 09:30

    ISW вирахували, коли в Росії закінчаться іранські дрони

    Сьогодні, 09:20

    Білоруські військові під Мелітополем виявилися російським підрозділом

    Сьогодні, 09:20

    Американські військові знищили ватажка ІДІЛ у Сомалі

    Сьогодні, 09:18

    Щоденні обстріли, та життя у підвалах: так живуть мешканці Гуляйполя (відео)

    Сьогодні, 09:00

    Ситуація на Донеччині загострилася - ДОВА

    Сьогодні, 08:48

    Європейський Союз анонсував створення донорської координаційної платформи для відновлення України

    Сьогодні, 08:30

    Яку грошову допомогу від держави можуть отримати ті, хто був чи досі перебуває в полоні: деталі

    Сьогодні, 08:18

    Співачка Монеточка розповіла про цькування через антивоєнну позицію: "Обмалювали двері квартири"

    Сьогодні, 08:15

    Ворожа артилерія накрила церкву в Оріхові (фото)

    Сьогодні, 08:00

    "Відрядження продовжиться, як і планувалось": Тищенко пояснив, що робить в Азії і чи планує повертатися

    Сьогодні, 07:47

    Гороскоп на 27 січня для всіх знаків зодіаку: день, коли потрібно заощаджувати свою енергію

    Сьогодні, 07:32

    Гроші платників податків Мелітополя йдуть до бюджету російського регіону (фото)

    Сьогодні, 07:30

    У Зеленського буде ще більше визнання: астрологиня склала гороскоп на рік для президента

    Сьогодні, 07:17

    МВФ розглядає надання багаторічної допомоги Україні на 16 млрд доларів, - Bloomberg

    Сьогодні, 07:15

    Через рашистські обстріли на Запорізькій АЕС зупинився тренажер, на якому персонал має відпрацьовувати навички

    Сьогодні, 07:00

    Розкішний відпочинок під час війни і пікантні фото: скандальна речниця ДПСУ змінила роботу

    Сьогодні, 07:00

    Пенсіонери плакали і допомагали перевантажувати БК - спогади про перші бої за Мелітополь бійця Нацгвардії (відео, фото)

    Сьогодні, 06:40

    Поблизу кордону України висаджувався десант білоруської та російської армій: показали відео і фото

    Сьогодні, 06:30

    У Мелітополь завезли 800 карателів із Ростова та Красноярського краю (відео)

    Сьогодні, 06:20

    Зеленський – про ракетну атаку: "Російську агресію можна і треба зупиняти тільки адекватною зброєю"

    Сьогодні, 06:10

    На Запорізькому напрямку ворог не зміг створити потужне ударне угруповання для наступу

    Сьогодні, 06:06

    Плюс 2,5 см: Путін спробував вирости в очах студентів (фото)

    Сьогодні, 06:00

    "Готує вихід із бангкокського котла": Мережа вибухнула мемами про поїздку Тищенка до Таїланду

    Сьогодні, 06:00

    Хто з рестораторів у Мелітополі російських військових і місцевих колаборантів вітає (фото)

    Вчора, 20:42

    Завтра по Запоріжжю триватимуть стабілізаційні відключення - графік
    Всі новини

    Реклама у нас

    Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

    Підпишіться на нас: Facebook Instagram Telegram Google Новини

      Коментарі

      Всього коментарів:

      18

      Ваш e-mail не буде опубліковано.

      * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

      Опублікувати
      user avatar Гость

      26 января 2023, 14:52

      Жителю - ну-ну, скоро даже до таких как ты дойдет, надо время.

      user avatar Житель

      26 января 2023, 13:48

      Пока только голоса в твоей голове говорят! Тебе реально в больничку надо, антипропагандин выпить!

      user avatar Гость

      26 января 2023, 12:24

      Дегенерату ниже 09:53 посмотрим, пока что все говорит о том что сасия тонет за бортом цивилизации.

      user avatar дегенерату ниже

      26 января 2023, 09:53

      Опровергать твои "тезы" должен психиатр. Я не врач. Скажу лишь одно, Россия была есть и будет, а вот усраина, которая лягла под пиндосов и превратилась в вонючую колонию и нацистскую клоаку скоро исчезнет. Так всегда бывает с теми, кто лижет пиндоскую жопу.

      user avatar Гость

      26 января 2023, 00:42

      Недоумку ниже 22:44 ты как то можешь опровергнуть мои тезы про унижения сасии, или ты согласен с этим, дошло что расиию выкинули за борт цивилизации наравне с ираном и сев. кореей?

      user avatar Тома

      25 января 2023, 23:27

      К чему всё это -каменское уже давно отжали по пути на ЗП....дали буде!!! Танки не помогут...

      user avatar дебилу ниже

      25 января 2023, 22:44

      Попроси санитаров, что бы укольчик сделали и задницу вытерли, а то я вижу дела у тебя совсем плохи!

      user avatar Гость

      25 января 2023, 22:27

      Бабушке с членом ниже - по чаще выходи из запоя, сейчас как раз это совершается, унижение, вытерание ног и задницы расеей, а дальше поражение. Политическое и дипломатическое поражение состоялось, осталось военное, в процессе.

      user avatar Гость

      25 января 2023, 22:13

      Пизд..ть не мешки таскать! Если бы бабушке член, то она была бы дедушкой! А дебилам, которые думают, что можно победить ядерную державу посоветовал бы хоть иногда думать головой, а не жопой.

      user avatar Гость

      25 января 2023, 21:58

      Уже выложили видео как ВСУ отошли из Каменского!

      user avatar чубатый уе бан 2023, 20:57

      25 января 2023, 21:43

      Может тебе ссыль скинуть? Тоже посмотришь, как ВСУ-ки сруться между собой, поржёшь))

      user avatar Гость

      25 января 2023, 21:40

      2023, 20:57 А чего не смотреть. Где ещё такое увидишь? По укуро-аналам? Так там такое не покажут. Понял, ублюдок тухлодырый?

      user avatar Гость

      25 января 2023, 21:09

      Быдлу ниже 20:40 такие же шарии и сасияне год назад тебе быдлу втирали что Украины нет, воевать против убблюдков срасии никто не будет, Киев за три дня, Украине никто помогать не будет. Ублюдочное выводов не сделало, до сих пор кушает расеянское дерьмо.

      user avatar Мокше

      25 января 2023, 20:57

      user avatarГость25 января 2023, 20:40 О шаройоб)))) Ти що повний довбойоб дивитись того хто домагався свою племяницю, був ігроманом, вором, стріляв в спину??)))) Ну ти йолоп...))))

      user avatar Гость

      25 января 2023, 20:40

      2023, 20:30 Новости есть у Шария на канале, как ВСУки срутся между собой, после ужесточения от зелебобы для вояк. Говорит один из ВСУк; "У меня после 12 наших наступов, осталось из 280 человек, 20 бойцов.)))))

      user avatar Гость

      25 января 2023, 20:30

      Ублюдку ниже 20:04 ты наверно залитый был и не читал новости, почитай если будешь трезвый.

      user avatar Из разряда

      25 января 2023, 20:04

      если у бабушки был бы пенис... Звон кастрюль раздавался далеко от линии фронта)

      user avatar Гость

      25 января 2023, 20:02

      Танки есть, теперь очередь за самолетами и ракетами. Утилизация русни продолжится еще более быстрыми темпами.

      РІА Мелітополь правова інформація

      Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2022 Всі права захищено.