UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 15:10

Держави ЄС обговорять обмеження на торгівлю газом з Росією в рамках нового пакету санкцій

Сьогодні, 14:50

В окупованому Луганську згоріла нафтобаза (відео)

Сьогодні, 14:37

У Мелітополі в день інавгурації диктатора евакуювали школу (фото)

Сьогодні, 14:29

США призупинили постачання бомб до Ізраїлю через побоювання нападу на Рафах

Сьогодні, 14:15

Запорізький лісгосп зобов’язали сплатити 1,6 млн гривень через незаконну вирубку дерев

Сьогодні, 14:10

Хотів потрапити до Європи прямо з фронту в Україні. У Польщі затримали окупанта РФ

Сьогодні, 13:50

Коломойському оголосили підозру в організації замовного вбивства

Сьогодні, 13:38

Вивезли за місто і погрожували розстрілом: священика з окупованого Мелітополя викрали і під обстрілами «депортували» (фото)

Сьогодні, 13:31

Литва може відмовити у ПНП чоловікам із України. Прем'єр назвала умову

Сьогодні, 13:24

На Запоріжжі поліція посилить патрулювання у поминальні дні

Сьогодні, 13:11

Наводив ракети на Кривий Ріг: правоохоронці затримали інформатора російського "воєнкора"

Сьогодні, 12:52

Легалізація криптовалюти. Які країни узаконили цифрові гроші та яка ситуація в Україні

Сьогодні, 12:37

У Запоріжжі вже готують мобільні бригади медиків для роботи у звільненому Мелітополі (відео)

Сьогодні, 12:30

Понад 900 окупантів і 30 артсистем: Генштаб ЗСУ оновив втрати росармії в Україні

Сьогодні, 12:28

Внаслідок ракетної атаки по Запоріжжю пошкоджені будівлі в 4-х районах міста (фото)

Сьогодні, 12:10

Втручання Китаю у вибори може підірвати канадську демократію, - розвідка Канади

Сьогодні, 11:51

Які види спорту не варто обирати тим, хто має проблеми зі спиною

Сьогодні, 11:47

Гіршої доставки не зустрічав, дуже довго і дорого: жителі Мелітополя в шоці від послуг транспортної компанії (фото)

Сьогодні, 11:30

Рятувальники ліквідували наслідки ракетних ударів по Запоріжжю (фото)

Сьогодні, 11:30

Другий півфінал Євробачення 2024: коли і де дивитися, список учасників і як голосувати

Сьогодні, 11:10

Відомого футболіста забрали в ТЦК прямо з вокзалу. Чемпіонат на грані зриву

Сьогодні, 10:57

Висновки щодо експерименту про компенсацію житла в окупованому Мелітополі

Сьогодні, 10:50

Робота у Польщі: у яких сферах найбільший дефіцит працівників

Сьогодні, 10:45

Під час авіаційної атаки росіян на Запоріжжя поранено чоловіка

Сьогодні, 10:34

РФ запустила по Україні понад 70 ракет і дронів: скільки цілей вдалося збити
Всі новини

Опитування

Що після деокупації територій (включаючи Мелітополь) робити з бізнесом, який відкрився і працює за російським законодавством, обслуговуючи військові Росії?

  • Передавати у власність держави
  • Передавати до муніципальної власності
  • Взагалі не карати
  • У кожному випадку розбиратися окремо

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    18

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    26 января 2023, 14:52

    Жителю - ну-ну, скоро даже до таких как ты дойдет, надо время.

    user avatar Житель

    26 января 2023, 13:48

    Пока только голоса в твоей голове говорят! Тебе реально в больничку надо, антипропагандин выпить!

    user avatar Гость

    26 января 2023, 12:24

    Дегенерату ниже 09:53 посмотрим, пока что все говорит о том что сасия тонет за бортом цивилизации.

    user avatar дегенерату ниже

    26 января 2023, 09:53

    Опровергать твои "тезы" должен психиатр. Я не врач. Скажу лишь одно, Россия была есть и будет, а вот усраина, которая лягла под пиндосов и превратилась в вонючую колонию и нацистскую клоаку скоро исчезнет. Так всегда бывает с теми, кто лижет пиндоскую жопу.

    user avatar Гость

    26 января 2023, 00:42

    Недоумку ниже 22:44 ты как то можешь опровергнуть мои тезы про унижения сасии, или ты согласен с этим, дошло что расиию выкинули за борт цивилизации наравне с ираном и сев. кореей?

    user avatar Тома

    25 января 2023, 23:27

    К чему всё это -каменское уже давно отжали по пути на ЗП....дали буде!!! Танки не помогут...

    user avatar дебилу ниже

    25 января 2023, 22:44

    Попроси санитаров, что бы укольчик сделали и задницу вытерли, а то я вижу дела у тебя совсем плохи!

    user avatar Гость

    25 января 2023, 22:27

    Бабушке с членом ниже - по чаще выходи из запоя, сейчас как раз это совершается, унижение, вытерание ног и задницы расеей, а дальше поражение. Политическое и дипломатическое поражение состоялось, осталось военное, в процессе.

    user avatar Гость

    25 января 2023, 22:13

    Пизд..ть не мешки таскать! Если бы бабушке член, то она была бы дедушкой! А дебилам, которые думают, что можно победить ядерную державу посоветовал бы хоть иногда думать головой, а не жопой.

    user avatar Гость

    25 января 2023, 21:58

    Уже выложили видео как ВСУ отошли из Каменского!

    user avatar чубатый уе бан 2023, 20:57

    25 января 2023, 21:43

    Может тебе ссыль скинуть? Тоже посмотришь, как ВСУ-ки сруться между собой, поржёшь))

    user avatar Гость

    25 января 2023, 21:40

    2023, 20:57 А чего не смотреть. Где ещё такое увидишь? По укуро-аналам? Так там такое не покажут. Понял, ублюдок тухлодырый?

    user avatar Гость

    25 января 2023, 21:09

    Быдлу ниже 20:40 такие же шарии и сасияне год назад тебе быдлу втирали что Украины нет, воевать против убблюдков срасии никто не будет, Киев за три дня, Украине никто помогать не будет. Ублюдочное выводов не сделало, до сих пор кушает расеянское дерьмо.

    user avatar Мокше

    25 января 2023, 20:57

    user avatarГость25 января 2023, 20:40 О шаройоб)))) Ти що повний довбойоб дивитись того хто домагався свою племяницю, був ігроманом, вором, стріляв в спину??)))) Ну ти йолоп...))))

    user avatar Гость

    25 января 2023, 20:40

    2023, 20:30 Новости есть у Шария на канале, как ВСУки срутся между собой, после ужесточения от зелебобы для вояк. Говорит один из ВСУк; "У меня после 12 наших наступов, осталось из 280 человек, 20 бойцов.)))))

    user avatar Гость

    25 января 2023, 20:30

    Ублюдку ниже 20:04 ты наверно залитый был и не читал новости, почитай если будешь трезвый.

    user avatar Из разряда

    25 января 2023, 20:04

    если у бабушки был бы пенис... Звон кастрюль раздавался далеко от линии фронта)

    user avatar Гость

    25 января 2023, 20:02

    Танки есть, теперь очередь за самолетами и ракетами. Утилизация русни продолжится еще более быстрыми темпами.

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.