UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 12:33

Дрони вивели з ладу 10-15% нафтопереробних потужностей Росії, - Bloomberg

Сьогодні, 12:22

Запорізькі поліцейські повернули загубленого песика додому (відео, фото)

Сьогодні, 12:11

Понад 35 ББМ, 840 окупантів й десяток танків. Генштаб оновив втрати РФ за добу

Сьогодні, 11:57

Мелітополь набагато важливіший, ніж якесь там Теткіно, треба щось додати, Бєлгород наприклад: військовий експерт розповів, яким бачить обмін з Москвою (відео)

Сьогодні, 11:46

ЄС має намір запровадити мита на імпорт російського зерна, - FT

Сьогодні, 11:31

Результат був визначений: у Білому домі відреагували на "перемогу" Путіна

Сьогодні, 11:10

Вода в пляшках містить величезну кількість нанопластику: нове дослідження

Сьогодні, 11:08

На Заворізькому напрямку Сили Спеціальних Операцій знищили 10 одиниць російської техніки (відео)

Сьогодні, 11:07

Відповість кожен - ГУР має списки всіх колаборантів, які організовували "вибори" в Мелітополі

Сьогодні, 10:52

Кремль створює інформаційні умови для довгострокової окупації України, - ISW

Сьогодні, 10:27

БЕБ у Київській області вилучило фальсифіковані сигарети на 5,4 млн гривень

Сьогодні, 10:22

Впродовж доби росіяни завдали 348 ударів по території Запорізької області

Сьогодні, 10:12

60 тисяч чоловіків готують до мобілізації в армію рф у Мелітополі та інших окупованих частинах Запорізької області (відео)

Сьогодні, 10:10

Ювілейний "Рамштайн". Чого чекати Україні від 20-ї зустрічі союзників

Сьогодні, 09:50

Свято 19 березня: що категорично не можна робити, щоб не прийшло нещастя

Сьогодні, 09:29

У Білому домі прокоментували ідею Макрона про відправку військ в Україну

Сьогодні, 09:22

Вчитимуть керувати дронами: рашисти відправлять мелітопольських дітей до Краснодарського краю

Сьогодні, 09:11

В Запоріжжі біля навчального закладу правоохоронці виявили та вилучили 10 бойових гранат

Сьогодні, 09:10

Ситуація на фронті сьогодні 19 березня

Сьогодні, 08:48

Європа зможе виробляти достатньо боєприпасів для себе та України, - Павел

Сьогодні, 08:30

Привласнювали виплати, а поранених добивали: на Мелітопольському напрямку зеки-рашисти організували злочинну схему (видео)

Сьогодні, 08:30

Вперше в Україні донорське серце везли за понад триста кілометрів

Сьогодні, 08:15

У Росії обвалилася шахта: під завалами є люди

Сьогодні, 08:10

За чотири місяці щонайменше 8 оборонців, що здались в полон в Запорізькій області, були розстріляні росіянами

Сьогодні, 08:10

Зі сльозами на очах приймали допомогу від Мелітополя жителі Оріхова, який армія рф розстрілює щодня (фото, відео)
Всі новини

Опитування

Що після деокупації територій (включаючи Мелітополь) робити з бізнесом, який відкрився і працює за російським законодавством, обслуговуючи військові Росії?

  • Передавати у власність держави
  • Передавати до муніципальної власності
  • Взагалі не карати
  • У кожному випадку розбиратися окремо

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    24

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Ну круто

    10 февраля 2023, 17:14

    Какое лютое засилье методичек в комментариях. Счаслтивой дороги, орда :))

    user avatar Жители мелика

    01 февраля 2023, 06:14

    Хорошее дело, и построят. За незалежну нихто и не думал об этом .

    user avatar Гость

    31 января 2023, 19:16

    Говорят,Фокарди вернулся!Ща он достроит!

    user avatar Мелитополец

    31 января 2023, 18:39

    Я 7 приостановившихся строек насчитал, поправьте меня, если их больше. В Новошахтинске не менее 30 новых домов строится. И кольцевая вокруг Ростова там, причём на ней мост через Дон строится. Не надо путать российскую глубинку 90-х и нулевых с современностью. По объёмам строительства даже Киеву до Ростова очень далеко и это Ростов в 3 с лишним раза меньше.

    user avatar Томасу

    31 января 2023, 18:33

    Велике крадивництво смогло только до Кирилловки и Степановки и то не до конца построить !!!

    user avatar Гость

    31 января 2023, 17:39

    БЫЛ движняк и БЫЛА ухоженность.

    user avatar Гость

    31 января 2023, 17:37

    В Мелитополе хренова гора заглохших новостроек,надо етого "мелитопольца" туды хлебалом потыкать.Кацапы прибывшие из средней России удивляются,что такой уездный город и такой движняк по стройкам и ремонту,по ухоженности.

    user avatar Гость

    31 января 2023, 17:33

    Света,а разве ч*м*о это ругательство?это кто ж так контрольпрограмму втулил?Кацапы тут маты пишут и нормалёк?

    user avatar кацап

    31 января 2023, 17:31

    Гм... укропы вам скажут спасибо за дороги

    user avatar Гость

    31 января 2023, 17:30

    Пуйло,чё ты мелешь про Н/Шахтинск?Какие ТАМ *@@#* стройки.Ты @&*#@ вообще в Запорожье стройки видело?

    user avatar Мелитополец

    31 января 2023, 17:25

    От Украины мы не могли дождаться такой же четырёхполосной дороги даже до Запорожья. И от Бердянска до Запорожья такая нужна. И на Каховку чтоб далее до Одессы и Кривого Рога. Очень хочется надеяться, что после изгнания бандерлохов из названных городов эти дороги будут построены. P.S. даже в Новошахтинске побольше чем в Запорожье строек.

    user avatar Гость

    31 января 2023, 17:15

    Молодцы! Так держать! От Украины бы не дождались дороги в Крым. Мелитополь- это тот же Крым!

    user avatar Гость

    31 января 2023, 16:53

    Зачем так далеко ходить-Шахтинск,Новошахтинск и др города Ростовской области в засранном донельзя состоянии.

    user avatar Гость

    31 января 2023, 16:41

    Там кто-то хвастался из комментов про строительство в Мариуполе ты з***** посмотри как сейчас живут в Архангельске и Воркуте посмотри внимательно в каких условиях в таком при НКВД не жили в тридцать седьмом году люди и не надо хвастаться подонок

    user avatar Свинособакам страдать

    31 января 2023, 16:28

    Пусть строят. По ней в ПидоРашку и побегут. По всем четырем полосам.)))

    user avatar Гость

    31 января 2023, 16:00

    Кацапы йод имеют из выбросов с ядерных аварий.

    user avatar Гость

    31 января 2023, 15:57

    Дебилы кацапские,дефицит йода в Приазовье?ну тогда он у вас точно.А чё-в Расее есть закон о йодированной соли?

    user avatar Гость

    31 января 2023, 15:35

    Пусть русня сначала у себя наведёт порядок!!)))).. живут в гамне!!))… а так приперлись на чужую землю, в чужой город и права качают!!))… раб должен держать рот на замке!!)) Мелитополь Украина!

    user avatar Гость

    31 января 2023, 15:33

    От русня дибилоидная!!))))))

    user avatar Рита

    31 января 2023, 15:23

    Конечно же построят!!! А патриоты от своего гомна внутри все булькает. Только АТБ и сельпо за 30 лет... АХХХ да ... Плитка тротуарная ещё...

    user avatar Гость

    31 января 2023, 14:25

    И построят таки. Бандерлохам не понять, сказывается дефицит йода.

    user avatar Гость

    31 января 2023, 14:24

    И построят, даже правильнее , наши люди и будут строить, кто-то сомневается? Это вам не Украина. В Мариуполе уже более 100 домов строят, ещё сотни проектируют начать в этом году, видео в ютубе валом. Разве сторона , допускающая поражение, будет столько вкладывать? Где такие стройки в той же Киевской области? В Харькове? В Николаеве?

    user avatar Гость

    31 января 2023, 13:50

    Вообще расеянству придется строить не одну автостраду в Украине после войны, а хорошо так линять на бабки.

    user avatar Гость

    31 января 2023, 13:46

    Странно, что бы проигрывающая войну сторона, готовила масштабные стройки на окупированной территории. Дерьсеяне с сибири на мацкву уже т34 говят, а тут автостраду, на сасии убрали финансирование дорог… походу это типичное одурачивание безграмотного расеянства.

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.