UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 20:25

В Індії заарештували групу, яка вербувала найманців для війни в Україні

Сьогодні, 20:05

Економічне бронювання. Стало відомо, які варіанти розглядають в оборонному комітеті

Сьогодні, 19:50

Заморожені активи Росії: коли їх конфіскують на користь України та в чому нюанс

Сьогодні, 19:38

Арахамія назвав кількість засуджених, яких можуть мобілізувати

Сьогодні, 19:35

В Запоріжжі погасили нову марку Укрпошти «Рускій воєнний флот – до дна!» (фото)

Сьогодні, 19:19

Єрусалимський вогонь не доїхав - пропагандист із Москви обдарував сироту з Якимівки велосипедом (фото)

Сьогодні, 19:04

Чи відбудуться мирні переговори з Росією: експерт розповів про можливі події після саміту в Швейцарії

Сьогодні, 18:30

Росіяни створюють "угруповання" на півночі - Харківська ОВА

Сьогодні, 18:28

Вашу маму і тут і там показують: колаборанти в Мелітополі до сліз розсмішили переглядом інавгурації путіна (відео)

Сьогодні, 18:24

Російські штурмовики відмовляються атакувати на Роботинському напрямку

Сьогодні, 18:09

В Росії депутат жорстоко побив дружину: згодом вона померла - подробиці

Сьогодні, 18:00

Вже четверта дитина. У Харкові зросла кількість постраждалих через удар по стадіону

Сьогодні, 17:52

Мелітопольці проходитимуть фільтрацію на всіх КПП - рашисти зміцнюють кордони навколо окупованих територій

Сьогодні, 17:50

У Білому домі висловилися про підготовку замаху на Зеленського агентами РФ

Сьогодні, 17:28

Воєнний стан та мобілізацію в Україні знову продовжили: нові терміни

Сьогодні, 17:10

Вторгнення РФ в Україну не може бути вирішено заохоченням агресії Кремля, - Маттарелла

Сьогодні, 17:10

РРО для інтернет-магазину: особливості реалізації та роботи віртуальних кас

Сьогодні, 17:04

У Мелітополі школяр заспівав пісню про Бандеру під час підняття російського прапора

Сьогодні, 17:00

Прокуратура розпочала розслідування масованого ракетного удару по Запоріжжю (фото)

Сьогодні, 16:50

Вбивство підлітка на київському фунікулері: підозрюваному загрожує довічне

Сьогодні, 16:30

Українці масово виїжджають із кількох країн ЄС: дані Євростату

Сьогодні, 16:30

8 травня в Запорізькій області частково не буде світла

Сьогодні, 16:14

Закон набув чинності: мелітопольці не зможуть вивезти за кордон дітей без штампу про громадянство

Сьогодні, 16:10

У реєстрі "Оберіг" будуть відомості про повістку: чи зможуть чоловіки змінювати дані

Сьогодні, 15:50

В Міноборони Нідерландів розповіли, що допоможе змінити ситуацію на фронті в Україні
Всі новини

Опитування

Що після деокупації територій (включаючи Мелітополь) робити з бізнесом, який відкрився і працює за російським законодавством, обслуговуючи військові Росії?

  • Передавати у власність держави
  • Передавати до муніципальної власності
  • Взагалі не карати
  • У кожному випадку розбиратися окремо

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    23

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar пук

    19 февраля 2023, 22:07

    Афина! Попадешь в плен - выпьешь "гоккун"! "Гоккун" - это стаканчик, в который выпустили свою сперму 15 парней из ВСУ - специально, чтобы ты выпила!

    user avatar Пук

    19 февраля 2023, 21:58

    Афина! Попадешь в плен - скушаешь "бугагаццу"!

    user avatar Читач Афіни

    19 февраля 2023, 21:57

    Дорогая Афина! Ты говорила что вышла на разведку в Бахмут. Так вот я тебе сообщаю. Ребята из Бахмута (которые служат в ВСУ) подготовились взять тебя в плен и небольшой сюрприз - "бугагацца". Булочка была привезена заранее. А теперь ее разрезали поперек на две равные половинки. А на нижнюю половинку помастурбировали пятеро бойцов. Так что, если попадешь в плен, то ты будешь хорошей девочкой и скушаешь эту булочку!

    user avatar Гость

    19 февраля 2023, 20:42

    Для 20.02 какое убожество ума , я не знаю что сказать, этой особи))). Реально, только не цензурные слова в голову приходят. Куда ты там приедешь, что ты там скажешь??? Лишнехромосомный совкодрочер))).

    user avatar Гость

    19 февраля 2023, 20:39

    Для этой, с вшами в голове, ворошиловградка-афине: тебе что раз сказали, или на х@й, баба-мужик!)))).. ты никто и звать тебя ни как)))… просто грязный рот для чеченцев)))))))))))))))))))))

    user avatar Гость

    19 февраля 2023, 19:23

    Для орка ниже:…. Я в городе, чтобы таких как ты гнид давидь!!! И приближать приход Украины!!)).. а ты, шавка, только вякать и можешь!))))).. шавкой и помрёшь!!)) - под забором!!!

    user avatar Гость

    19 февраля 2023, 17:52

    Для опущенного 16:18.. Хи-из..)))). Дурень думкой богатеет))… ты же придурок, что с тебя взять.. даже анализы паршивые))!!! Я в городе и все вижу, убогий раб!)))) Мелитополь Украина!

    user avatar Гость

    19 февраля 2023, 16:06

    Для пидарачного орка 15:23 : я лично приду смотреть как ты свои лапти будешь одевать!))).. вот рабы тупые, смешно!!!) Мелитополь Украина!

    user avatar Егорка

    19 февраля 2023, 12:32

    Чмошники не переживайте за наступление. вы суки продажные живёте и так в долг. Удар будет внезапным, сильным, мощным. Ни одна продажная сука не уцелеет.

    user avatar Гость

    19 февраля 2023, 11:50

    Для долбоёба 11:48: Мелитополь Украина!

    user avatar Гость

    19 февраля 2023, 11:12

    Для соски ворошиловградке-Афине: Иди на х@й, баба-мужик!) Мелитополь Украина!

    user avatar Гость

    19 февраля 2023, 11:04

    В Украине тюрьм столько нету чтобы всех пасадить все развалили роспустили розворавали ето первое а второе где вы все были наляло етой всей ситуации вы бросили и забежали вы все знали а типерь простых людей обвиняете в чем хоть кто-то пришло дал кусок хлеба одел дитей вы только пишыте а сами ноль

    user avatar Гость

    19 февраля 2023, 10:26

    Что бы сесть в тюрьму, надо еще до этого дожить, не уверен что прарасейская сволочь доживет до суда…

    user avatar Гость

    19 февраля 2023, 09:27

    Судя по комментариям кастрюлям в Польше наркоту бесплатно раздают!!!Это правда???В русском Мелитополе с наркотиками тяжело!!!

    user avatar Гость

    19 февраля 2023, 09:11

    Какой пафос!!!

    user avatar Гость

    19 февраля 2023, 08:52

    Для орков ниже: всем чмоням дорога в Магадан!!! расия страна убогих нищинских рабов. !!))) Мелитополь Украина!

    user avatar Гость

    19 февраля 2023, 08:50

    Все продажные твари ответят - ни одна падаль не уйдёт от ответственности!!!!! Все кто звал и радовался расии - бегите, отсидеться не получится, соседи, бывшие друзья, бывшие коллеги по работе однозначно расскажут ЗСУ!!!! Будут кровные разборки , сами жители затопчут предателей-соседей!!!! Мелитополь Украина!

    user avatar Гость

    19 февраля 2023, 08:07

    Так а что зимнего контрнаступления не будет?! А шо так?! ВСУки кончились, а новое мясо как то не сильно рвется в окопы? Ну, Буваэ! Теперь хохлопидорам вчухивают про весеннее наступление!

    user avatar Гость

    19 февраля 2023, 07:50

    Всем рашистам сасия ваша скоро сьебнет. А вам жопа. Уроды продажные.

    user avatar Гость

    19 февраля 2023, 07:43

    «Легитимный» чмэр! Мы почти год уже в России! Только не мы уехали, а Россия к нам пришла! А все бандэровское отребье свалило на хуй!

    user avatar Гость

    19 февраля 2023, 07:39

    Не коллаборанты уедут в Россию, а бандеровцы уедут в Польшу. Коллаборанты уже в России, им не нужно никуда уезжать.

    user avatar Гость

    19 февраля 2023, 07:33

    Коняшка, ты на хуй пошел вместе с ВСУками почти год назад!

    user avatar Гость

    19 февраля 2023, 07:18

    Почему не занимались этим раньше? Знали же кто за кого и какой это говнюк и вор! хотя сам мер был на русской весне, есть фото под флагом сассии. тоже много вопросов к нему.

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.