![И рак и жаба: кого рашисты в Мелитополе на работу принимают (фото)](/images/news/2023/04/315251.jpg?1680464022)
Окупація стала своєрідним лакмусовим папірцем для жителів Мелітополя, який, прибравши всі півтони, залишив тільки білий і чорний кольори.
З'ясувалася закономірність: що бездарнішою була людина до приходу "асвабадітєлєй", то з більшою охотою вона йде до них на службу. А ті й беруть - бо самі точно таких самих розумових кондицій.
Ось, наприклад, Людмила Дума із села Атманай Мелітопольського району. Багато років працювала вчителькою молодших класів - доки не вигнали за алкоголізм і приниження дітей. Перед самим вторгненням, щоправда, пожаліли, і знову "зарахували" до штату.
Після початку окупації її (як, приміром, ще одну зрадницю Валентину Мхітарян) "підняли" з простих учителів одразу на директора школи. Натомість Ельвіра вірою і правдою "відслужила" окупантам на фейковому референдумі.
Ще однією охочою послужити московитам стала Ельвіра Шамратівна Чернишова. До повномасштабного вторгнення обіймала престижну посаду головного касира приміської автостанції. Також була квартальною в одному з районів Мелітополя. Після окупації міста пішла - як і її син Олег Чернишов - на службу до рашистів.
Як і належить дрібній сошці, зрадниця вважає себе мало не володаркою морською, і всіляко тероризує проукраїнськи налаштованих громадян. Мало того, що проходу їм не дає - так ще й "стукає" на свої земляків у військову комендатуру рашистів. Бажаючи глибше лизнути окупантам, аватари на мобільному - і ті робить у "русском стілє".
Описаний випадок, безсумнівно, клінічний, але не єдиний. Мабуть, в окупантів цей код у складі крові прописаний: брати до себе в служіння відверту шваль - аби вірною була.
От і виходить унаслідок такого "відбору", що злодійкуватий барига-"залізячник" - кандидат у депутати від "єдіной россіі", торговка пиріжками вчить дітей російській мові, а касирка ломбарду працює в місцевій "поліції"...
…До речі, щодо героїні статті: за такими от "квартальними" партизанами вже оголошено справжнє полювання. Бо обличчя колаборантів, які здають "на підвал" своїх земляків, щедро розрекламовані ЗМІ пропагандистів. Тому впізнати їх буде нескладно.
У разі, якщо вам відомі факти співпраці будь-яких осіб з окупантами Мелітополя, просимо анонімно подавати зазначену інформацію на спеціально створену електронну скриньку: [email protected] або на електронну скриньку @RiaMelitopolTV. Детальніше про можливі форми співпраці з окупаційною адміністрацією та формат надання інформації - у чат-боті Мелітопольської міської ради: Вкладка "Повідомити про колаборанта".