![Совсем не детская шалость - пользователей соцсетей разозлил поступок подростков в Мелитополе (видео)](/images/news/2023/03/315664.jpg?1680172171)
Скріпи, які разом з окупацією рашисти принесли в Мелітополь, дали збій. Поки окупанти з кожної праски кричать, як опікуються мелітопольським дітьми, результат їхнього річного зморення говорить сам за себе.
У соціальних мережах з'явилося відео, як мелітопольські школярки штовхають на вулиці шматок хліба, супроводжуючи це словами "прости мене, Господи, бл...ь!".
86877" data-width="100%">
Цілком очевидно, що замість очікуваного "хайпу", дівчата нарвалися на критику в соцмережах. Користувачі нагадали дівчаткам, що подібна зневага до хліба, особливо під час війни, виглядає блюзнірською. Адже ще рік тому, мелітопольці самі випробували на собі, що значить добувати хліб - вистоювати черги за хлібом, записуватися за номерками, і стояти за ним всупереч вибухам.
Але хай там як, своїм вчинком дівчатка вкотре довели, що армія "визволителів" принесла в Мелітополь розруху не тільки у звичний уклад життя, а й поселила її в головах. У цей час фейковий голова Мелітопольського району Андрій Сигута вдає з себе доктора "Курпатова", повчально розповідаючи, як батьки мають поводитися з дітьми. А комісія у справах неповнолітніх, яку очолює той самий Сигута, без докорів сумління звітує про 54 протоколи щодо паління і розпивання спиртних напоїв неповнолітніми - і це всього за два тижні життя в "русском мире".
Рашисти, які звикли висловлюватися виключно радянськими гаслами, віщають щось про те, як хочуть виростити здорову націю. Що ж, спочатку окупанти як приклад наслідування для цієї мети точно не годяться. І як бачимо, за прикладами далеко ходити не потрібно...