![Узкий мир - рашисты показали предел спортивных перспектив для мелитопольских спортсменов](/images/news/2023/04/315771.jpg?1680274613)
Окупація = повна обмеженість. Рашисти з пафосом демонструють, як загнали в рамки навіть спортсменів.
Сьогодні в Кирилівці стартують відбіркові змагання з боксу. Окупанти завзято кличуть на них усіх любителів боксу, і обіцяють, що буде цікаво.
Ось тільки спортсменам і любителям спорту в новій реальності не так вже й цікаво.
Разом із Росією для спортсменів, які залишилися в окупації, завершилися міжнародні змагання світового рівня. А спортивна кар'єра тепер обмежена - максимум якимись зубожілими рингами на болотах, де теж, до речі, спортсмени залишилися в повній ізоляції від світу...
Що ж до нинішніх відбіркових змагань, які проходять у Кирилівці, то тут і зовсім - біда. На відбірковий тур рашисти зібрали представників з усіх "бананових" республік.
Так, на рингу зійдуться представники так званих ДНР, ЛНР, а також спортсмени від федерації боксу окупованих територій Запорізької та Херсонської областей.
Нагадаємо, нещодавно стало відомо про відомого мелітопольського тренера з боксу, який не просто погодився працювати на ворога, отримавши портфель директора спортивної школи. Але й взявся за справу максимально ідейно, зібравшись побудувати в "русском мире" політичну кар'єру. Йдеться про Михайла Сербаєва.