![Жительницы Мелитополя обещают устроить оккупантам интересные вечера (фото)](/images/news/2023/04/315907.jpg?1680434630)
Російські загарбники господарюють в українському тимчасово окупованому Мелітополі вже понад рік. Місцеві жителі всіляко проявляють свою гостинність. Щоправда, всі це роблять по-різному.
Деякі жителі регіону швиденько "перевзулися на ходу" і пішли на службу до російських фашистів. Навіть через рік окупації, місцеві патріоти продовжують виявляти зрадників усіх мастей і калібрів, а потім прославляти їх у мережі. Але, незважаючи на всі погрози з боку загарбників, проукраїнськи налаштовані мелітопольці продовжують опір.
Кошмарять рашистів не тільки безстрашні підпільники, а й безневинні на вигляд пані - представниці жіночого партизанського руху "Зла мавка". Не так давно вони відкрили в тимчасово окупованому місті імпровізовану кухню, де готують російським фашистам частування з щедрою порцією проносного.
Тепер же в Мелітополі з'явилися листівки з інтригуючим текстом: "Окупант, а ти впевнений, як закінчиться твій вечір?". Таким чином "мавки" натякають, що для сумнозвісних своєю пристрастю до алкоголю вояків "другої армії світу" кожна чарка, випита на українській землі, може стати останньою.
Також активістки розвісили в різних районах міста постери, де зображено руку "мавки", що стискає горло птаха-мутанта. Патріотки знову і знову нагадують рашистам та їхнім мелітопольським пособникам: спокійних днів для них тут більше не буде.