![В Мелитополе после взрывов началась паника - в городе появились листовки об эвакуации (фото)](/images/news/2023/04/315940.jpg?1680458882)
Після чергового обстрілу Мелітополя - нагадаємо, локомотивному депо, яке активно використовують рашисти, дісталося тричі за тиждень, - у рашистів і колаборантів почалася натуральна істерика.
Очевидці повідомляють: містом почали масово розкидати листівки, в яких населення вже прямим текстом закликають готуватися до евакуації. Листівки з таким текстом бачили коло залізничного вокзалу і ринку.
- Дорогі жителі Мелітополя, незабаром очікується наступ ЗСУ, у зв'язку з чим закликаємо всіх жителів терміново звернутися до місцевої адміністрації для узгодження дати евакуації.
Звісно, рашисти та їхня прислуга почнуть своє традиційне виття про те, що це все провокація, партизани, марсіани та інше.
Але які, партизани, таваріщі з боліт? Ви ж погрожували, що і миша не проскочить, місто до оборони готове, і взагалі - "спасибі мелітопольському ППО"! Та й камер відеоспостереження погрожували натикати по всьому Мелітополю.
А тут і літає, і вибухає, і колаборантів "щьолкают как орєхі". Причому, не виключено, що свої ж.
Та ще, як на гріх, учора ввечері - у самому Пітері, батьківщині, на секундочку, бункерного, - у ресторані, що належить голові ПВК "вагнера" Євгену Пригожину, грохнули одного з наймерзенніших і найогидніших "воєнкорів" московії - уродженця Макіївки Донецької області, кримінальника і колишнього "бійця" так званої народної міліції лнр Владлена Татарського (справжнє ім'я Максим Фомін).
Тут мимоволі запанікуєш.
Утім, і без цих новин окупантам було досить тривожно - подальші події страх і паніку лише посилили.
Так, центральний офіс філії "единой россии" днями раптово переїхав у будівлю Мелітопольської християнської церкви, що розташована на околиці міста.
Гауляйтер Євген Балицький теж не особливо часто буває в Мелітополі - навіть Криму вже боїться, все більше в Москві афедрон ховає. А коли начальство накаже все-таки Медове місто відвідати, то пересувається гауляйтер не на своєму джипі, а на авто... швидкої допомоги. А старший син Є. Балицького Олександр - ага, саме той, який "служить" у добровольчому батальйоні Судоплатова, - разом із сім'єю змотався ще далі, в Емірати.
Що й казати в цьому випадку про ще одного, поки що недобитого запорізького колаборанта Володимира Рогова - того в Мелітополь і снігурами не заманиш.
Ба більше - кілька днів тому "правильно" евакуюватися вчили навіть дитсадівських вихованців Медового міста.
- Нас усіх попередили, що кожній дитині треба буде чіпляти на руки бирки. На них мають бути вказані ім'я, прізвище, по батькові та домашня адреса дитини. Коли ми поставили запитання "навіщо це потрібно", відповідь була: "Розпорядження згори", - розповідає мама одного з малюків.
Але ніякого наступу ЗСУ на Мелітополь не буде, що ви! Це все брехня "укронацистів"!