![В Мелитополе гауляйтеры для конспирации пересели в «скорые помощи» и меняют места дислокации (фото)](/images/news/2023/03/315620.jpg?1680120538)
Останніми днями у окупантів із колаборантами в Мелітополі тривожні новини. Щодня в місті та в районі вибухає чергова військова база.
У зв'язку з цим окупанти перевозять свої речі з місця на місце. Партія Єдиної Росії раптово, наприклад, перемістила свій центральний офіс у будівлю "Мелітопольська християнська церква" на околицю міста.
А особисто гауляйтер Євген Балицький у Мелітополі буває наскоком. Більшу частину часу він проводить уже навіть не в Криму, а в Москві, у найглибшому тилу. Коли ж Балицький приїжджає до Мелітополя, то заради конспірації пересідає зі свого комфортного джипа в менш комфортний, але безпечніший для нього автомобіль "швидкої допомоги".
Щодо старшого сина Є. Балицького Олександра, який нібито служить у добровольчому батальйоні Судоплатова, то він і зовсім втік із сім'єю в Арабські Емірати. Його дружина у своєму Інстаграм-каналі постить фото з нового місця проживання.
У сімейства Балицьких є нерухомість і в Туреччині, де рідна сестра Євгена Балицького Катерина давно займається продажем нерухомості. Катерина Özdemir одружена з турком, який є менеджером з продажу нерухомості в Аланії (Туреччина). Можливо, у Балицького є нерухомість у цьому регіоні.
Також із 2008 до 2017 р.р. вона була одружена з Голамрезою Золфагарі - іранцем, який має посвідку на проживання в Україні, на жовтень 2022 року вона була співвласницею ТОВ "Альбіон Тревел", ще один співвласник - громадянин Ірану Ярі Реза Хоссейн. Катерина також у червні 2019 року була власницею 30% ТОВ "Ен Енд Ес Трейдинг Компані", іншими 70% якого володів Голамреза.
Таким чином, сімейка зрадників готується до великої втечі.
Усім представникам окупаційної влади рашисти доручили змінювати місце нічліжки. Тож у колаборантів розпочався період "кочового способу життя".
Раніше ми повідомляли про те, що офіцери поліції та військові почали вивозити свої сім'ї до Криму ще перед Новим роком.
А вже в лютому в самому Криму почалася інша тенденція. Російські військові стали переправляти сім'ї з півострова на материк.