![Запорожские власти готовятся к отопительному сезону 2024-2025](/images/news/2024/07/356178.jpeg?1722004807)
У Запоріжжі встановлять 18 когенераційних установок на 12 найбільш котельнях концерну «МТМ».
Ці установки мають стати альтернативними джерелами електропостачання для найпотужніших міських котелень, - повідомили в Запорізькій міськраді.
Також ведеться робота над забезпеченням альтернативними джерелами енергопостачання об’єктів КП «Водоканал». Вже оголошено тендер на закупівлю трьох перших когенераційних установок. Їх закупівлю фінансуватиме ЮНІСЕФ.
На одному з об’єктів «МТМ» вже створено майданчик для встановлення когенераційної установки потужністю 2,5 МВт. Це дозволить мати резервне постачання електроенергії. Можливий її надлишок передаватиметься через «Запоріжжяобленерго» іншим споживачам. Купівлю когенераційної установки профінансує UNICEF, а встановлять установку, за планом, до початку опалювального сезону.
Нагадаємо, що Запорізькі школярі отримають харчування навіть в укриттях: плани департаменту освіти.
Також на сайті РІА-Південь можна дізнатися інші термінові та важливі новини Запоріжжя та Запорізької області.