![Враги взяли подписку с коллаборантов о том, что они не выездные - мэр Мелитополя Иван Федоров (видео)](/images/news/2023/04/316006.jpg?1680521698)
У Мелітополі спецслужби України ліквідували гауляйтера Якимівської селищної ради Максима Зубарєва.
Унаслідок вибуху йому відірвало ногу, у нього велика крововтрата. За неофіційними даними він помер в лікарні. Як розповідають джерела в СБУ, в автомобілі відомого колаборанта Максима Зубарєва було закладено пластит. Спецслужба вела його давно, знала не тільки реальну адресу проживання (він орендував квартиру з коханкою), а й буквально похвилинний графік. Як повідомив у прямому ефірі Мелітополський міський голова Іван Федоров, колаборнати з окупаційної влади Зубарєва списали, щойно стався вибух. У своїх ТГ-смітниках вони написали в минулому часі про те, що він очолював ВЦА Якимівки. Ба більше, така успішна ліквідація колаборанта, який вирізнявся високим ступенем шифрування, посилила і без того панічні настрої серед окупантів і колаборнатів.
- Останні два тижні у них постійно щось горить. У колаборантів машини вибухають. Стають відомі імена всіх колаборантів, які працюють у депо. Друге, що в них відбувається - вони не можуть виїхати з Мелітополя, тому що кожен колаборант підписав угоду про те, що він не має права виїхати з Мелітополя без додаткового узгодження з окупантами, - повідомив у прямому ефірі Іван Федоров.
Ба більше, у Мелітополі з учорашнього дня з'явилися листівки в районі залізничного вокзалу та ринку з таким текстом:
"Дорогі жителі Мелітополя, незабаром очікується наступ ЗСУ, у зв'язку з чим закликаємо всіх жителів терміново звернутися до місцевої адміністрації для узгодження дати евакуації".
Це додає паніки місцевому населенню. До слова, окупаційна адміністрація ні з приводу листівок, ні з приводу підірваного Максима Зубарєва не зробила жодної заяви. Дохлу коняку заздалегідь списали?
87272" data-width="100%">