А якщо бути точним, то вивезли те, що залишилося від екс-голови військово-цивільної адміністрації Якимівського району Максима Зубарєва.
Місцеві медики та російські гастролери-лікарі, які приїхали рятувати в Мелітополь поранених військових, не в силах допомогти колаборанту, тому санавіацією Зубарєва відправили до Криму. До речі, до тієї ж клініки, куди вивозили і брата по нещастю - такого ж підірваного колаборанта Дмитра Трухіна. Його, нагадаємо, підірвали біля входу в під'їзд. У Трухіна діагностовано важку мінно-вибухову травму, закриту черпено-мозкову травму та численні осколкові поранення.
У Максима Зубарєва, якщо він і залишиться живим, справи значно гірші: відірвано ногу з іншими інтимними частинами тіла, руку. Медики жодних благополучних прогнозів для колаборанта не роблять.
Нагадаємо, підірвали його у власному автомобілі по проспекту Б. Хмельницького біля будинку №52. Він перебував у своєму автомобілі, де було закладено вибухівку.
Приблизно так виглядає місце, де сидів зрадник.
Цікавою є реакція на підрив колеги гауляйтерів Є. Балицького та Г. Данильченка - представників, так би мовити, однієї команди. Начальник так званої військово-цивільної адміністрації Мелітополя Данильченко взагалі не стала реагувати на підрив колаборанта. Просто промовчала. А так званий т.в.о. губернатора Є. Балицький тільки в другій половині дня спромігся викласти скромне звернення до всіх любителів "русского міра" з проханням ходити вулицею і озиратися.
- Нам самим сьогодні потрібно бути пильнішими, бути завжди напоготові, звикнути жити в режимі воєнного стану, оглядати свої машини, контролювати обстановку. Так десятки років живуть ізраїльтяни - пильність і обережність стала невід'ємною частиною їхнього життя. Ще раз закликаю всіх бути пильними. Зрештою це допоможе зберегти здоров'я і життя не тільки вам, а й тим, хто перебуває поруч, - радив мелітопольцям Є. Балицький.
А як же «своих не бросасем»? Чи не такий вже і свій виявився колаборант?