Не назавжди і не всім: рашисти дозволили мелітопольцям не погашати борги
Не назавжди і не всім: рашисти дозволили мелітопольцям не п�
09 квітня 2023, 12:19 | Переглядів:
Представники окупаційної влади в Мелітополі вирішили вкотре спробувати домогтися прихильності містян, нагодувавши їх порожніми обіцянками.
Наразі рашисти активно поширюють інформацію про те, що з мешканців "звільнених" українських територій три роки не стягуватимуть борги перед банками та МФО. Нібито до 1 січня 2026 року буде заборонено діяльність із повернення простроченої заборгованості фізичних осіб окупованої частини Херсонської та Запорізької областей, так званої ЛДНР.
Зазначається, що це стосується боргів перед банками та мікрофінансовими організаціями (МФО). А ось борги за підприємницькими позиками та за житлово-комунальні послуги віддавати доведеться вчасно. Також заборона не поширюється на борги фізичним особам, які самостійно стягують борг, що не перевищує 50 000 рублів. За винятком випадків, коли права кредитора до них перейшли від третьої особи.
Гостю ниже - для кого «вроде» война, вроде и надо платить. А у для кого война, окупация пидарасеянами, те не платят кредит. И за уничтоженное жилое имущество в кредите, будут освобождены государством от выплат.
Фану ниже, угу, недоумки ущербные вроде твоего соседа рады, халява подскочила. Ты спроси у того ублюдка, он понимает что он в кредит взял чьи то деньги, кто ранее сделал вклад в банк. То есть кто то не получит свой вклад, из-за такой прарасейской плесени.
У меня сосед на кредитном авто ездит . Смски с Украины приходят о кредите и даже с угрозами о штрафах за не уплату.. Он при Украине запаздывал с оплатой а сейчас вообще с Российским паспортом на этот кредит ЗАБИЛ!
Сасия подтягивает под себя, нищих, убогих (на ум) людей. Нормальных, порядочных, культурных людей, у которых в жизни было хорошо до нападения ската на Украину, замсасию таких людей нет. Одно ублюдство, с долгами и прочими бонусами за сасию.