![Бронирование в Дии: с какими трудностями столкнулись предприниматели в Запорожье (видео)](/images/news/2024/07/356381.jpg?1722253937)
Володимир Чередніченко
В перші дні після запуску послуги бронювання у Дії, деякі підприємці Запоріжжя не знаходили себе у реєстрі підприємств, що відносяться до критичної інфраструктури.
Чому так відбулося і як розв' язати проблему повідомив заступник голови обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Володимир Чередніченко.
"Пов' язано це з тим, що початкову інформацію в системі "Дія" було завантажено на 26.06. 2024 року. Всі статуси, які були отримані з 26.06. по 07.07 ми внесли протягом трьох днів і наразі всі підприємства можуть безпосередньо в Дії отримати цю послугу. Стикаються з проблематикою, що працівники не оновили свої дані або знаходяться в розшуку через "Оберіг" і тому є деякі перепони в отриманні цієї послуги в автоматичному режимі. Ми рекомендуємо перед тим як подавати працівників на бронювання, перевірити у працівника наявність уточнених даних в ТЦК та наявність даних в "Оберіг", тобто через "Резерв+" або через наявність штрихкоду у військовому квитку або у приписному свідоцтві", - заявив Чередніченко.
Крім того, чиновник підкреслив, що згідно з чинним законодавством підприємства мають можливість забронювати 100% співробітників, але через "Дію" можна тільки 50%. Систему ще адаптують.
Читайте також: Чи будуть у Запоріжжі до чоловіків, які не оновили дані, приходити додому співробітники ТЦК? (відео)
Також на сайті РІА-Південь можна дізнатися інші термінові та важливі новини Запоріжжя та Запорізької області.