![Оккупированный Мелитополь вместе с "героями СВО" появится на сторублевых купюрах в россии (фото)](/images/news/2024/07/356088.jpg?1721914318)
У Держдумі Росії чергова прекрасна ініціатива. Тепер пропонується російські 100 рублеві купюри прикрашати зображеннями окупованих міст України та обличчями «асвабадітелей», які відзначилися в масових убивствах і грабежах.
Перша заступниця голови комітету Держдуми з питань освіти Яна Лантратова вважає, що таким чином можна закріпити пам'ять про загиблих вояків. Вона надіслала листа голові російського Центробанку Ельвірі Набіулліній із пропозицією нанести на оновлені російські банкноти і монети зображення загиблих російських військових і окупованих міст.
- Важливо, щоб вони були не «пам'ятними», які випускаються обмеженими серіями, а масовими, широко використовуваними всіма жителями. Тільки в цьому випадку будуть вирішені завдання увічнення пам'яті про загиблих «героїв» і виховання російської молоді», - йдеться в листі.
За словами Лантратової, чинний план оновлення грошових купюр було розроблено до початку повномасштабного вторгнення. На її думку, на банкнотах різного номіналу можуть бути зображені міста, які рашисти просто стерли з лиця землі або привели в повний занепад. Причому номінал купюр віє позамежним цинізмом, немов чим більше пролито крові, тим краще.
- 50 рублів - Соледар, 100 рублів - Бахмут, 200 рублів - Работине, 500 рублів - Луганськ, 1 000 рублів - Донецьк, 2 000 рублів - Авдіївка, 5 000 рублів - Маріуполь. А на аверсі монет з номіналом 5 і 10 рублів потрібно зображати портрети загиблих учасників «СВО», удостоєних вищого звання Герой Російської Федерації, - пропонує пропагандистка.
Чому в списку рашистки немає окупованого Мелітополя чи Бердянська й Енергодара - здогадатися нескладно, адже злочини другої армії світу тут не були такими масовими. І ці міста не були зруйновані до останнього каменя. Крім того, пропонується на аверсі монет з номіналом один і два рублі зобразити військову техніку РФ. Саме той радянський мотлох, який у повній красі показав свою давнину і недієздатність.
«Наприклад, танки Т-90М «Прорив», БМПТ-72 «Термінатор», ТОС-1А «Солнцепек», бомбардувальник Ту-95 та інші види озброєнь», - ідеться в листі.
Жителі Мелітополя виступили із зустрічною ініціативою, щоб на купюрах зобразили гауляйтерів Балицького і Данильченка.
- Представляємо потерті пики гауляйтерів Мелітополя Балі та Галі на сторубльовках, яких вистачить хіба що на пляшку води та хліб. Тому що ціни в Мелітополі просто зашкалюють, - пишуть мелітопольці в соцмережі.
Свою думку з цього приводу висловив і відомий російський журналіст і блогер Олександр Невзоров.
- Тепер пропонується російські 100-рублеві купюри прикрашати зображеннями окупованих міст України і мордами тих орків, які відзначилися в масових убивствах і грабежах. Сучасні технології дають змогу забезпечити такі купюри цілим набором сюрпризів: під час потирання сторубльовки зможуть видавати сильний трупний сморід, а під час стискання - з них капатиме дитяча кров, - написав Невзоров у своєму телеграм-каналі.
Нагадаємо, хороводи і паломництво святими місцями, - кремлівський пропагандист закликав заборонити «неправильні» розваги в Мелітополі.