![На Мелитопольщине выявили предателей – полицая-палача и столичного «спасателя» (фото)](/images/news/2023/04/316436.jpg?1680952885)
У Мелітополі та Кирилівці триває складання списків зрадників. На олівець партизанів потрапили колишній боєць спецпідрозділу міліції та екс-прикордонник. Колаборанти - вони багатоликі.
Перший - це 36-річний Андрій Поздноєв.
- Проживав на вул. Михайла Кравця (Ленінградська). Пішов на співпрацю з окупаційною адміністрацією. Колишній співробітник спецпідрозділу Грифон, МВС України (підрозділ розформовано 2015 року). Прихильник антимайдану і "русского міра". Наразі працює в орків у поліції м. Мелітополь. Причетний до арештів і тортур громадян України. Законна мішень для партизан, - пишут авторы проекта "Суки Мелітополя".
Поліцаї, які пішли на службу до окупантів - це взагалі окрема тема. Чого тільки вартий "глава" ГИБДД у Запорізькій області Михайло Протасов, який ще в 2017 році від блогерів тікав. Або юне диво Олександр Губенок. Будучи ще студентом юрфаку фейкового МДУ влаштувався на службу до окупантів "слідчим" місцевого відділу поліції. За рік "служби" на свій магазин заробив, БМВ у когось віджав.
Декому така "служба" вже вийшла боком. Йдеться про Сергія Сковирка. Після приходу окупантів зрадник приміряв на себе форму поліцая, обійнявши в рашистів "посаду" заступника начальника відділу дільничних поліції та у справах неповнолітніх по Мелітополю і Мелітопольському району. 23 березня партизани заклали саморобний вибуховий пристрій на шляху проходження поліцая на роботу. Унаслідок вибуху Сковирка із серйозною травмою ноги доправили в лікарню.
Другий "свіженький" зрадник - Володимир Семенін із Кирилівки. Раніше працював на прикордонній заставі, звідки його вигнали за темну історію з пияцтвом і "травкою". Користується "повагою" у рашистів - насамперед, тим, що від великого розуму перебрався до Кирилівки з Києва - причому вже за часів окупації.
Тепер Семенін влаштувався у фейкове МНС. І прекрасно себе почуває.
Але це до пори до часу. Дуже скоро всі зрадники відчуватимуть як мінімум дискомфорт.
У разі, якщо вам відомі факти співпраці будь-яких осіб з окупантами Мелітополя, просимо анонімно подавати зазначену інформацію на спеціально створену електронну скриньку: [email protected] або на електронну скриньку @RiaMelitopolTV. Детальніше про можливі форми співпраці з окупаційною адміністрацією та формат надання інформації - у чат-боті Мелітопольської міської ради: Вкладка "Повідомити про колаборанта".