![Осужденную Украиной певичку-наводчицу из Мелитополя рашисты наградили участием в дешевом ТВ-шоу (фото, видео)](/images/news/2023/04/316439.jpg?1680962729)
Мешканка Мелітополя Альона Трокай, "голова" регіонального осередку "Руху перших" (одна з молодіжних організацій рашистів) вирішила попіаритися на музичній ниві. Вона візьме участь у черговому "мильному" шоу московитів "Новая звезда-2023".
Альона гордо заявила: мовляв, ми з початку СВО співаємо як різані - підтримуємо "мальчіков". І пісню, каже, вибрала особливу. Потім за законами жанру мильних опер актриса погорілого театру пустила сльозу, пригадавши, як співала на Красній площі:
- Це було класно. Ми давно цього чекали, - скривилася Трокай.
А далі для "смотрібєльності" російського телешоу співачка почала корчити з себе жертву:
- Я вже знала, що мені дали 15 років терміну за зраду України. І тепер, якщо зловлять, це закінчиться не зовсім добре, - презентує себе російській публіці Трокай.
Відразу зазначимо, що пісенька Олени буде доспівана, щойно деокупують Мелітополь. Якщо вона, зрозуміло, не встигне втекти. Тому що її навіть не потрібно засуджувати на новий термін - один у неї вже є.
Утім, про все по порядку.
Альона Трокай та її чоловік Юрій Пушкар - люди, з дозволу сказати творчі. Вона керувала караїмським ансамблем "Джамат" і підробляла співачкою в кафе "М'ята". Її чоловік у минулому підробляв концертмейстером і помічником керівника народного болгарського ансамблю "Балкани".
Однак такі досягнення здавалися сімейці майбутніх зрадників дрібнуватими. Тому вона подалася на центральне ТБ, зніматися в програмі "Міняю жінку". Однак і тут не пощастило. "Ліниві, нудні люди - живуть, як пенсіонери". Таку характеристику мелітопольцям дали тоді герої програми та телеглядачі.
Після окупації Мелітополя Альона Трокай опинилася... при штабі законного мера Івана Федорова в ДК Шевченка. Пізніше з'ясувалося: горе-співачка була інформаторкою рашистів.
9 травня це було доведено: Трокай за частку малу була тамадою на ході божевільного російського "безсмертного полку" в Мелітополі.
А під час шабашу в Москві з нагоди анексії окупованої частини Запорізької області (жовтень 2022 року), мелітопольська співачка з шинку засвітилася на Красній площі. Разом із російськими "зірками" вона співала гімн росії. Її навіть підпустили до найскріпнішого московитського співака ротом Олега Газманова, у дуеті з яким вона заспівала кілька рядків із якоїсь чергової дешевої "патріотичної" частушкі.
Чоловік Олени також перейнявся ідеями "русского мира" - і пішов добровольцем в армію окупантів. Воював на Херсонському напрямку.
Альона, як з'ясувалося пізніше, виявилася дівчиною владною. Вона буквально змусила батька Юрія, який мешкає в Запоріжжі, працювати на окупанта. Літній чоловік здавав "куратору" місця розташування техніки ЗСУ. А після за вказаними координатами прилітали ракети.
Однак план Трокай провалився: чоловіка затримало СБУ. Його засудили на 15 років позбавлення волі. Підозру заочно оголосили також самій навідниці Олені Трокай, яка сьогодні перебуває в Мелітополі.
Причому, що цікаво, співпраця навідниці з "куратором" швидко переросла в бурхливий роман. Про що свідчать злиті в мережу аудірозмови по телефону Олени та її ФСБшного начальника. Може, "прокололася" парочка саме тому - почуття заважають роботі, прописна істина. З цих розмов стало зрозуміло, що чоловіка в тилу співачка ротом уже й не чекає.
Щодо батька героїні нашої статті, Андрія Трокая, то він також сепаратист, яких мало.
І, на жаль, знайомий журналістам ще з 2014 року.
Андрій Трокай - був одним з організаторів так званої "Русской весны". А інцидент стався 26 лютого, коли на Братському цвинтарі "захисники пам'ятників Леніну" вперше зібралися в центрі міста. Керував сеператистами нині підірваний Максим Зубарєв.
Перед початком зборів Андрій Трокай заборонив журналістам РІА-Мелітополь і КП ТРК "Мелітополь" вести відеозйомку: на очах у всіх витягнув плівку з вилученої в оператора відеокасети.
А після бризнув в очі з газового балончику директору ТРК "Мелітополь" Володимиру Морозовському.
У суді з'ясувалося, що Андрій Трокай, свого часу, служив у секретних військах і пройшов спецпідготовку. Коли чоловік зрозумів, що йому світить реальний термін, він втік у ДНР. Правоохоронці оголосили сепаратиста в розшук, але знайти його не вдалося. А, може, і не шукав ніхто.
"Сімейними підрядами" колаборантів, завдяки старанням небайдужих патріотів, уже мало кого здивуєш... Але зрадницькі династії - це справді рідкість.
У разі, якщо вам відомі факти співпраці будь-яких осіб з окупантами Мелітополя, просимо анонімно подавати зазначену інформацію на спеціально створену електронну скриньку: [email protected] або на електронну скриньку @RiaMelitopolTV. Детальніше про можливі форми співпраці з окупаційною адміністрацією та формат надання інформації - у чат-боті Мелітопольської міської ради: Вкладка "Повідомити про колаборанта".